Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van ekkora propaganda a...

Miért van ekkora propaganda a fű körül, ami annyira károsnak akarja beállítani?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nyilván káros, de nem annyira, mint az alkohol, sőt, még a sima ciginél is kevésbé káros.

Emellett van sok gyógyhatása. 2007-es cikket olvastam róla, hogy mi minden káros hatása van, azóta már fele kiderült, hogy nem igaz, vagy épp az ellenkezője igaz...

( [link]



2013. jún. 9. 15:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
drogos vagy a pedofil. <<< Úristen ember, a pedofilokat ide keverni, hát lehidalok.... Olyan mintha azt mondanád, hogy a társadalomnak sokat ártanak a szemetelők és a tömeggyilkosok. Hogyjön ez ide?????? :DDDDDDDDDDD
2013. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
+ Meséld már el, kinek okoz gondot (esetlen rajtam kívül), ha én otthon egyedül vagy baráti társaságban elszívok egy spanglit
2013. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!