Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » AElvileg rá vagyok szokva a...

AElvileg rá vagyok szokva a cigire. De akkor hogy lehet, hogy van, hogy egyszerűen nincs kedvem kimenni cigizni?

Figyelt kérdés

Nem sokat dohányzok, heti pár szál, de elvileg rá vagyok szokva, mert szoktam venni cigit ha elfogy.


De hogy lehet, hogy van, hogy otthon vagyok 1-2 napot, és van cigim, és úgy érzem, hogy jó lenne kimenni rágyújtani, de nincs kedvem...

És akkor 2 napig nem cigizek.

De rá vagyok szokva. Miért nem erősebb az inger, hogy kimenjek, mint hogy ne menjek?

Lakásba nem gyújtok rá... :D



2013. jún. 12. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
miert is vagy raszokva?attol, hogy veszel?:D
2013. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja. Ha már veszel, az az jelenti, hogy akarsz is cigizni...
2013. jún. 14. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:
megsugom, ugyis ra lehet szokni, hogy nem veszel
2013. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor vagy rászokva ha természetesebb érzés szívni mint nem ha akkor rossz a közérzeted ha nem gyújtasz rá furcsa érzésed van mikor nem cigizel bizonyos időközönként lehet ez egy nap egy óra vagy 20 perc de nagyjából egyenletes időközönként. amúgy leszokni nem elég az akaraterő kell valami amivel lefoglalod magad helyette
2013. jún. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!