Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 év dohányzás meglátszik?

Fdfds fdsfsds kérdése:

2 év dohányzás meglátszik?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és elég csúnyán sikerült rászoknom a cigire.Tudom hogy nem kéne ilyen fiatalon, meg mindenki folyton ezzel baszogat. Mindig úgy vagyok vele hogy majd most abbahagyom de 1 napnál tovább nem bírom ki hogy ne gyújtsak rá. Sokan mondják hogy majd ha tüdőszűrésre kell mennem beszopom mert meglátszik. Szüleimnek nem mondtam még. Kb másfél-két év dohányzás eléggé elbassza a tüdőmet ha napi 5-6 szálat szívok?
2013. jún. 15. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Hidd el hogy 1 év alatt is tönkreteszi a sportteljesitményedet, sokkal többet fejlődhetnél ha nem dohányoznál. Másrészt miután abbahagyod érzed a rengeteg energiát szállni fogsz :DD

Hidd el hogy 2 év múlva nem fogod abbahagyni. Én is ezt mondtam az elején hogy oké kipróbálom nem para aztán mégis csináltam. Nem fog menni

Mondd meg a szüleidnek hogy dohányzol, ha már az ő pénzüket füstölöd

2013. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tazyo válasza:
nem. érződik.
2013. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!