Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor fog már az eljönni az...

Mikor fog már az eljönni az az idő, hogy egyáltalán nem fogok a cigire gondolni? Aki már hosszabb ideje nem cigizik, gondol néha rá?

Figyelt kérdés

Már 4éve egyáltalán nem dohányzom. Egyből abbahagytam amint terhes lettem. Eleinte nehéz volt,de mai napig van hogy eszembe jut hogy milyen jó lenne elszívni egy cigit!:( Nem minden nap,sőt nem is minden héten,de akkor is zavar!

Az biztos hogy soha többet nem szeretnék rágyújtani!



2013. jún. 16. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mióta a párommal vagyok, nem dohányzom. Ő azt mondta, csak úgy jön össze velem, ha leszokok, és kihajítottam egy egész doboz cigit miatta. Azóta néha eszembe jut, de elhessegetem a gondolatot azzal, hogy nem fogok csalódást okozni neki, és hogy milyen büszke rám, amiért ilyen áldozatot hoztam érte. És az, hogy vele szemben becsületes vagyok segít átvészelni :)
2013. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Soha.


Csak olyan idő jön el, hogy nagyon keveset gondolsz rá!

Én 11 év után hagytam abba! Lassan már 3 éve egy slukkot sem szívtam. Viszont 1-2 szer ha idegesebb vagyok eszembe jut, illetve ilyenkor, a nyári napokon, mikor jó volt úgy felkelni, hogy reggeli kávé, és mellé egy cigi, nyugalomban, magamban, a saját gondolataimmal....


Ez soha nem fog elfelejtődni, legalább is nekem soha.


De közben arra gondolok, hogy az egészségem sokkal de sokkal többet ér ennél, és nem dobok kis sok-sok pénzt egy olyan dologért, füstbe száll, és csak károsít engem is,és a környezetemet is.


Ez a gondolat már sokkal erősebb bennem, mint az, hogy milyen jó is volt annó.


Szóval elmúlni nem fog, csak gyengébb lesz és ritkábban jut eszedbe!


Örülni kell, hogy sikerült az, ami másoknak soha sem fog, és büszkének kell lenni magunkra! Erősek vagyunk és kitartóak!


Fel a fejjel! Ezt csak az erős emberek tudják megtenni!

2013. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is több mint 3 éve nem gyújtottam rá. Kb egy hete hazafelé rágyújthatnékom volt. Bennem is az van, hogy ez úgy nagyjából tart 20 percig vagy még addig se és mondom magamnak, hogy elmúlik. Szerintem nem szűnik meg teljesen soha.

Az mondjuk így nem igaz, hogy 3 éve nem, mert január 13-án elszívtam egy fél szál cigit, mondván hogy 3 éve nem és ezt ünnepeltük. És az a baj, hogy olyan volt mintha tegnap szívtam el. Azt vártam, hogy majd keserű lesz,meg köhögök, meg nem esik jól. De bizony nagyon jól esett és én meg nagyot csalódtam. Közben rájöttem, hogy bármikor vissza tudnék szokni.

2013. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Önhipnózis: ha rádjön, gondolj vissza arra, hogy milyen büdös voltál, milyen büdös volt a lakás. Undorodj meg tőle. Elég ha elkapod egy bagós lehelletét. :-)
2013. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!