Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan intézitek el a dohányzá...

Hogyan intézitek el a dohányzást, amikor a szüleitekkel vagytok hosszabb nyaraláson?

Figyelt kérdés
Mármint, abban az esetben, hogy nem tudják. Gondolok arra, hogy nehogy megtalálják a cigisdobozt, lássanak, vagy ilyenek. (nemdohányzók kíméljenek a térítő szövegekkel, ha kérhetem:)) 15L
2013. febr. 5. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem dohányzom, így erre (sok egyéb dolog mellett) nincs gondom.
2013. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem sehogy. Eléggé nehéz eltitkolni, mivel a cigiszag eléggé intenzív, akármit is csinálsz, érződni fog, pláne hogy nem tűnhetsz el órákra addig, amíg kiszellőzik belőled a bűz.

Nem bírod ki cigi nélkül addig a pár napig/1-2 hétig? (OFF:ha pedig nem bírod ki, én elgondolkodnék, hogy valóban egy nikotinrúdtól akarsz-e függni életed hátra levő részében, állandóan azon parázva, hogy vajon hol és mikor lesz legközelebb lehetőséged arra, hogy rágyújts.... de bocsi, tudom nem kértél térítő szöveget)

2013. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nos én ezt anno úgy oldottam meg, hogy mikor már nagyon kellett, fogtam és ott mindenki előtt rágyújtottam... és ha te apád is úgy reagál mint az enyém, akkor nem lesz több gondod a dohányzással:)
2013. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

majd a odaérsz tuti lesz vmi lehetőséged elbújni.

Majd írd meg, hogy ment

2013. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
azon a pár napon nem gyújtok rá. nem halok bele.
2013. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én most nyáron még nem voltam olyan szinten függő, úgyhogy lazán kibírtam azt a 2,5 hetet, a jövőbeni a tavaszi pár napos kirándulásokat (telelni nem szoktunk, nem szeretjük a hideget), meg azt az évi egy 1-2 hetes nyaralást szerintem ki lehet bírni, én inkább nem kockáztatok. :)


15L

2013. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már simán cigiztem előttük.
2013. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az a legegyszerűbb, ha elmondod nekik. így nem kell titkolózni és bújkálni előlük.
2013. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) háát én is arra gondoltam hogy kibírom majd valahogy... előttük rágyújtani nem fogok mert kitagadnak és ez most nenm vicc!:D
2013. febr. 6. 19:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán rágyújtok előttük. Ennyi.
2013. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!