Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki egyszer nikotinfüggő...

Aki egyszer nikotinfüggő volt, már örökké az marad?

Figyelt kérdés

2-3 év cigizés után leszoktam 1 évre, de életem egyik legroszabb egy éve volt. Természetesen, csak az első pár hétben kívántam, viszont még 1 év után is rosszabb volt a hangulatom, mint akkor, mikor cigiztem. 1 év után ujrakezdtem, és most fél év után ujra abbahagytam, már 3 napja nem gyujtottam rá, nem is szeretnék, mert megöl+annyi sok jó dolog van a világon. De most ujra olyan leszek mint abban az egy évben? Ingerlékeny,agresszív,derpesszív és még sorolhatnám..Tudom, ezek a tünetek a leszokás kezdeti stádiumában jelen vannak, de nekem sok-sok hónap után is jelen voltak. Ez mitől lehet? Dohányozni nem akarok, de nekem ezek a tapasztalataim.

Minden véleményre kíváncsi vagyok!:)

20F



2013. jún. 21. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Dohányzásról leszokni nem lehet csak abbahagyni.
2013. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Alsóban szajkózták ezeket a hülyeségeket. A kérdésre válaszolva: nem.
2013. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem marad az örökre. Az egyik barátom rettenetesen sokat cigizett, aztán 2-3 év alatt leszokott, és sikerült annyira csökkenteni a nikotinfüggőségét (ami neki igen nagy volt), hogy mára már csak elektromos cigi
2013. júl. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem le lehet szokni csak akarni kell!
2013. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Maga a nikotin hamar kiürül a szervezetedből, a lelki függés okoz ennyi idő után is gondokat. A legjobban szerintem úgy lehet leszokni vmilyen függőségről, ha másikat találsz helyette :) Én pl. helyette tervszerűen edzek, naplót írok róla, hogy mennyit fejlődtem. Cigi mellett max a busz után tudtam futni, ma meg már egyre tovább és egyre gyorsabban képes vagyok rá, és ez motivál. A sporttól a hangulatod is javulni fog :)
2013. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!