Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 gramm fű elég 7 embernek...

2 gramm fű elég 7 embernek (pia mellett, sodorva)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok! 1 grammból több cigit is lehet tekerni! Ennyi kiütne benneteket! Vigyázzatok magatokra!
2009. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

attól függ.

elvileg elég, volt, hogy 5-em szívtunk el egy 0.7 es pakkot és elég szépen helyrerakott minket. szóval elméletileg elég. de nagyban függ, a minőségtől, és attól, hogy mennyire korekt helyről szerzitek. sokféle fajta változata van a növénynek és az eltérő növényi részekben is más-más a THC (hatóanyag) tartalom.

ha kezdők vagytok, változhat a szitu, mert láttam már kezdőt, aki nem érzett semmit sem, miközben mi beálltunk, de láttam már olyat is, aki szétcsúszott mint az állat, miközben mi profibbak azt meg sem éreztük.

DE ÁLTALÁBAN ELMONDHATÓ, HOGY 2 GRAMM BIZONY ELÉG 7 EMBERNEK.

2009. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
mi 3an soktunk 1g-t, 7en bőven elég, pláne ha "tapasztalatlanok" vagyotk. piával együtt nagyon nagyon durván készeklesztek!:D
2009. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekünk nem lenne elég egy estére, pedig max 4-en szoktunk lenni. de van még piátok is. :)
2009. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

na jó, de ha feltette a kérdést, ebből kiderül, hogy kezdő, és így simán elég neki, sőt még szerintem 1 is elég lehet, de a 2 biztosabb


Te meg kedves előző úgy lehetsz, mint én is, vagyis képtelen vagy beosztani. ha van mit, akkor tekerni kell :D :D :D :D

2009. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ha magamból(magunkból) indulnék ki, azt mondanám, hogy nem elég. a haveri társaságomba 2g úgy max 5 embernek lenne elég.


de az írásodból azt veszem ki, hogy "kezdők" vagytok, így a 2gramm 7embernek korrekt adag.

2009. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

„Bocsánatot kérünk a kender miatt” – ezzel a nagybetűs címmel jelent meg a liberális brit napilap, a The Independent vasárnapi száma. A lap 1997-ben széles körű kampányt indított a marihuánafogyasztás dekriminalizálásáért. Most – elszörnyedve a legújabb egészségügyi statisztikák láttán – bejelentették, hogy szigorítás-pártiak lesznek. A témáról két hazai szakértőt is megkérdeztünk.

[link]

[link]

2009. okt. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
szerintem nem elég.. én egyedül elszivok annyit.. mindegy hogy iszok-e . szerintem attol függ, h mennyire vagy füves.
2009. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ez ralatív.Attól függ mennyit szívtatok már.Ha mindenkinek a heti 1spangli megvan akk annak nagyon kevés a 2 .Úgy kb fél gramm kéne mindenkinek kiával együtt.De ez függ a cucc minőségétől is mert ha szar akkor 2gramm 1 embernek lessz elég de ha fasza akk negyedgramm is elég 1 embernek.
2009. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Mivel kezdők vagytok sok is. Először szívjatok, utána igyatok hogy kiderüljön hogy viselitek.

Apropó a belinkelt cikk semmi újat nem mondott, ezt hallgatjuk évek óta. Mi benne az újdonság? Jah az eddigieknél is röhelyesebb statisztikák mi szerint a fűfogyasztók 15%-a lesz függöny, az iszákosoknak csak a 10%-a? Ezt kinek volt pofája nyomtatásba adni tudván mivel jár egy alkohol és egy cannabis függőség?? Kurv@nagyviccgecci..

2009. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!