Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most nem nevetséges kicsit,...

Most nem nevetséges kicsit, hogy nem lehet se belátni a trafikba, se bemenni 18 éven alul?

Figyelt kérdés

Mintha akkor megszünne minden 18 év alattinak a fogalma a dohányzásról, és arról, hogy a cigarettát meg lehet venni...

Azt hiszik, ettől majd elfelejtik az emberek a dohányzást?



2013. júl. 1. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel csak a fekete kereskedelmet fogják növelni. Sok kisebb településen, faluban nem is lehet mostantól majd dohányt kapni. Úgyhogy most jön az, hogy majd feketén innen onnan fogják sokan beszerezni a cigarettát.
2013. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nevetséges, hanem szánalmas. Ez nem megoldás semmire, viszont ékes bizonyítéka annak, hogy mennyire hülyének hisz minket a kormány.
2013. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez is mint az összes hülyeség, csak a pénzről szól!! semmi másról.
2013. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! Én trafikos vagyok és gyakorlatban egyáltalán nem értem az egészet!!! Természetesen a 18 év alatti úgyis beszerzi a cigit egy idősebb ember útján. Viszont az felháborít,hogy 18 év alatti be sem jöhet... értem ezt pl. egy 2 éves gyerekre... hova rakja addig a szülő??? Hagyja az úton??? :S A másik az,hogy tapasztaltam,hogy pontosan ezzel hívják fel a figyelmet a gyerekeknél, mert mivel ez tilos,már csak azért is szeretnének bekukkantani,hogy mi is ez és hogy néz ki!!! Nem beszélve kismillió nemdohányzó bejött már... ezzel a mondattal..hogy én nem dohányzok csak szeretnék szétnézni! Szóval felháborít ez az egész, totál semmi értelme.. sőt ezekből inkább csak problémák lesznek...szerintem.
2013. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, utolsóval egyet értek: tényleg kíváncsi lesz rá az ember így, hogy tilos bemenni és be sem lehet látni. én már 18 vagyok, két hónappal a 18. szülinapom előtt nyitottak ki a trafikok. érdekelt, hogy mi van bent, partydohányos vagyok. egyszer hajnalban sétáltam hazafelé a barátommal és ki volt nyitva az egyik trafiknak az ajataja: szép, sok színes doboz együtt :P
2014. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!