Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tiszteletlenség nemdohányzó...

Tiszteletlenség nemdohányzó társaságban végigcigarettázni néhány órát?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem az lenne, hogy amikor elmegy az ember egy nagyobb társasággal és beülnek valahova, egy teraszra mondjuk, tiszteletlenség dohányozni az ottlét alatt, tudva azt, hogy senki más nem dohányzik a társaságból ?

Amúgy törvényileg nincs tiltva a dohányzás, nem Magyarországon élek ( hamutálca is van az asztalon ).


2013. júl. 8. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dohányzó ismerőseim mindig megkérdezik zavar e.
2013. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletlenség!Modnom ezt én, nagy dohányos!Illik megkérdezni hogy zavar e valakit ha rágyújtassz!Ha igen a válasz akkor felállsz és arább mász elszívni a cigit.Szerintem nem esne nehezedre!
2013. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugy lenne szep ha az illeto tiszteletben tartja oket es nem cigizik, mivel csak egyedul van!
2013. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha más asztaltól úgyis dohányoznak mások ? mert akkor úgyis a füst ott van....
2013. júl. 8. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha teraszra ülnek be, akkor nem tiszteletlenség. Nyilván megkérdezed, de egy teraszon nem zavar senkit. Nem fogod az arcukba fújni a füstöt gondolom.
2013. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nyilván nem fújom az arcukba



köszönöm a válaszokat

2013. júl. 8. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
illik megkérdezni az elején, ha rábólintanak akkor nyugodtan, de azért az tényleg tiszteletlenség, h a láncdohányzol a társaságukban és a pár óra alatt teszem azt elszívsz egy doboz cigit. ha fél óránként-óránként rágyújtasz, az belefér szerintem.
2013. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a többieket,hogy zavarja e őket,ha rágyujtassz.Akár kint vagy,akár bent..Van,aki egyáltalán nem bírja,ha mellette füstölnek.
2013. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az egy dolog, hogy a másik asztalnál is cigiznek és odaérződik. de ha te nem akarsz tiszteletlen lenni, akkor megkérdezed, vagy arrébb mész a teraszon is, mondom ezt úgy, hogy én is dohányzom, én is mindig ezt teszem. nyílt térben is épp olyan idegesítő és zavaró, ha melletted dohányoznak, mint zártban egy nemdohányzónak. aki nem dohányzik, annak mindegy, hogy "kevés" vagy "sok" füstöt kap, mindenképp zavarni fogja. max nem mondja, vagy nem szól érte...
2013. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne tiszteletlenség, főleg, ha nincs tiltva? Ha nem tetszik nekik odébb mennek.
2013. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!