Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az igaz, hogy, ha többször is...

Apollo93 kérdése:

Az igaz, hogy, ha többször is eltolok egy szálat (fű) akkor rá fogok szokni a cigarettára?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 17:45
 1/5 anonim válasza:

Ezt a kérdést komolyan gondolod?

Az csak tőled függ.

A drogokról sok mindent hazudnak, mint az alkoholról, amikor be volt tiltva, tehát szánalmas:-))

2009. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
logikus lenne, mert elvileg keversz dohányt a fűhoz, és a nikotinra rá lehet szokni pár szál után. viszont van pár ismerősöm aki amúgy soha nem dohányzik, pedig a fűhöz kevernek dohányt. talán olyankor nem tud érvényesülni a nikotin hatása, és nem szoknak rá, máshogy hat, vagy én nem tudom igazából, mert én meg dohányzom. :)
2009. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem rá fogsz, de nagy rá az esély. én kb. 4éve füvezek, és két éve cigizek..... eleinte csak annyit dohányoztam, amennyit a ganja mellé kevertünk, a haverjaim már akkor is cigiztek, kérdezték h nem kell-e, de nem kellett, aztán kértem tőlük 1 szálat aztán már többet, és ez így ment kb 1hónapig, hogy néha adtag.... aztán megvettem az első doboz cigimet...
2009. okt. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ennek többféle válasza lehet. van aki rászokik, van aki nem, de aki rá is szokik, azt sem nevezném igazából függőnek, mert csak annyira függ a fűtől, mint egy átlagember a tv-től vagy a zenétől, meg ilynek. az az ember , aki nekem szokott segíteni újjabban, ha fűre lenne szükségem, ő úgy van ezzel, hogy rákapott a középsuliban, szívott mind állat, voltak neki több napos maratoni betépései is. ez már 6-7 éve lehetett. azóta leszokott a dohányzásról, mert értelmetlennek találta, csakúgy mint a kávézást. 2-3 hetente beb.aszik, és heti 2-3 spanglit elszív. becsülettel eljár dolgozni és full normális ember. szabadidejében ha úgy hozza az ideje, segít más embereknek mert ismeri a fejeket és tudja kihez kell menni fűért, és általában csak akkor szív, ha behívják egy cigibe. ő a példaképem :D
2009. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy jó ismerősöm aki csak füvezett pár évig...nem dohányzott...pár éven belül kilyukadt a tüdeje....Nem tudom mitől de nem kockáztatnék senki helyében sem.....
2009. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!