Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokóban lévő társaim! 5...

Leszokóban lévő társaim! 5 napja vagyok leszokóban egynap fél cigit tudok elszivni mert rosszul vagyok tőle! Nem is kivánom! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Az első nap nagyon kattogtam aznap este elszivtam egy cigit de rosszul ledtem! Felment a pulzusom 90 fölé másnap nem cigiztem aztán megint egy fél szál aztán ma egy cigit elszivtam kétszerre meg most az elöbb egy felet de eldobtam mert éreztem h szalad a pulzusom 106 volt! Am. is van pulzus problémám idegi alapon bétablokkolót szedek! Szerintetek a cigitöl szaladt ennyire a pulzusom?? Tök durva megilyedtem! Már nem is tudok rágyujtani se!!

2013. júl. 18. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

de ha leszokóban vagy, akkor miért gyújtasz rá újra és újra?

ez egyébként velejárója, ha kihagysz akárcsak fél napot, vagy többet, az első szál hasonló lesz ahhoz ,mint amikor elkezdtél cigizni, nem fogod bírni. aztán ha kitartóan küzdesz, vissza tudsz szokni hamar, de minek, ha már egyszer belekezdtél hogy leteszed..?

2013. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert nekem ez a leszokási modszerem :)) sokat xigiztem volt h egy nap 30at és amiota ennyire felemelték a cigit igy töltött cigire váltottam és 21 évesen most volt 7 éve h dohányzom! Ezért találtamki ilyen leszokási trükköt hátha igy végleg megundorodok tölle hamindig rosszul vagyok!! :)
2013. júl. 18. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is leszokóban vagyok, de rohadt szar dolog ez. :D
2013. júl. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dehát ott az elektromos cigi :D én nem is akartam igazán leszokni, de több mint egy éve átszoktam erre, olcsóbb is, és már feleannyi nikotint igénylek bele, mint az elején!Ne tegyétek magatokat tönkre feleslegesen!E-cigivel kényelmesen le lehet szokni, és ha nem szívod sokat, akkor egy 10ml-ami ezer alatt van, több, mint egy hétig elég!Aztán egy két hét, és az sem fog kelleni, ha le akartok szokni!próbáljátok ki, ne a gagyi kínait, hanem az ego-t! azt se vateráról :D ecigiforum.hu-n segítenek!sokat megtudhattok róla!életem legnagyobb megkönnyebbülése volt! komolyan!
2013. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert, a leszokás az tönkreteszi az embert? aki le akar szokni, annak semmibe nem kerül, még jól is érzi magát közben.
2013. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de mondják, hogy milyen szar, meg hogy hogy kivannak, én abszolút nem voltam ki, sokkal egyszerűbb volt, azért mondtam, hogy inkább bárcsak mindenki e-cigivel szokna le, sosem gondoltam, hogy ilyen piszok egyszerű lesz..
2013. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha jól szokik le az ember, nem lesz semmi baja. Nekem egy perc szenvedés nem volt, pedig sokat dohányoztam. Akit érdekel hogy hogy, nézzen utána az Allen Carr módszernek. Nem reklámozni akarom, úgyhogy nem írok róla többet, csak ez egy hülye sztereotípia, hogy a dohányzást csak szenvedéssel, elhízással, és hosszú kitartó munkával lehet abbahagyni..:)
2013. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!