Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másfél hete leszokóban vagyok...

Másfél hete leszokóban vagyok a cigiről egy szálat nem szívtam, hatalmas étvágy tört rám 2 óránként muszáj vagyok enni, eddig 5-6 kilót híztam mikkor múlik el ez a hatalmas étvágy?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó ideig, így próbálj meg minél kevesebbet nasizni, egyél ha rádtör az éhség répát, uborkát, salátákat és menj futni, mozogni.
2013. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy enned kell, de nem mindegy, hogy mit. Másfél hét alatt 5-6 kilót hízni nem szabadna semmilyen indokkal, még leszokás közben sem. Egyél almát vagy bármilyen idénygyümölcsöt (nem cukros löttyökben eltett befőtteket), zöldséget, amit írtak előttem is.

És tudod, agyben dől el minden, nem vagy te már újszülött kisbébi, hogy két óránként ennie kell. Parancsolj magadnak.

2013. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én életemben annyi répát nem ettem meg, mint 3 évvel ezelőtt. Esténként biztos elrágcsáltam egy párat. Engem -komolyan- már a répa harsogása a fogam alatt megnyugtatott.

Legalább 6 hétig tartott nálam.

2013. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél grepfruitot, garantáltan elveszi az étvágyat! :)
2013. máj. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!