Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy hónapban 1 doboz cigi...

Egy hónapban 1 doboz cigi okozhat függőséget?

Figyelt kérdés

Nem nagyon cigiztem meg soha, azonban múltkor amikor ittam a haverommal cigiztem vele, és nagyon jó a sörrel. 5 szálat szívtam.

Ha egy hónapban elszivok 1 dobozzal kialakulhat függőség?



2013. júl. 19. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha csak buliban szívsz el pár szálat.
2013. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De azt azért tudnod kell, hogy így szokott kezdődni.
2013. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
egyénfüggö sztem. én sose tudtam rászokni semmire. Én csak sör mellé szivok,amit nagyon ritkán iszom, vagy még egy két esetben szivok de nekem kb 3 honap egy doboz vagy több.
2013. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenki 1 szállal kezdi.
2013. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Raszokni nem akarok, de nem volt rossz a sör mellé.

De ha raszokhatok akkor inkabb nem szivok max 2-3 szálat buliban

2013. júl. 19. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

#4

Nagyon bölcs vagy! Sőt, a dohányzók 100%-a élete során vizet fogyasztott. Ezek szerint a a víztől nikotinfüggő lehetsz!


Kérdező: Egyénfüggő. Én is kb. 5 szálat szívtam bulikon, változó rendszerességgel. Aztán mikor magamba zuhantam, ment az önpusztítás ezerrel, naponta rágyújtottam, 1-2szál/nap volt a fogyasztásom naponta. Ezt 2 hónapig csináltam.

Egyik napról a másikra letettem, mert kíváncsi voltam, rászoktam -e ennyi dohányzás után. Ez volt 5 hete. Azóta nem gyújtottam rá, de ha bulizni megyek, biztosan rá fogok.

Ha van akaraterőd, nem probléma!

2013. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokmindenttől függ pl Önfegyelemtől, mennyire van hajlamod a rászokásra, ha már felteszel egy ilyen kérdést az már azt jelenti nem szeretnél így járni. Hány éves vagy kérdező?
2013. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Múltkor buliban 15 szálat szívtam el. Ez volt 1 hete, azóta rá sem tudok nézni a cigire, pedig van egy féldobozzal a szekrényemben. Ha akarnék akkor bármikor kimehetnék egyet füstölni, de nem akarok, mert minek? Nem olyan könnyű rászokni
2013. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Emberfüggő... Am ha azt veszed ésre, hogy kivánod a cigit, akkor ne az legyen hogy nem veszel többet, hanem fokozatosan kevesebbet. Mert egy csomó ismerösöm úgy akart leszokni hogy egynap egy doboz, azt másnap nem vesz azt megvan oldva..(de persze aztán cigiztek még)
2013. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is könnyű rászokni. De addig erőlködnek a "zoknik " amíg nem sikerül.
2014. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!