Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért vagyok szarul cigi...

Miért vagyok szarul cigi elszívása után?

Figyelt kérdés
ritkán cigizek de most már nem esik jól hányingerem van és szédülök utána.most reggel is alig vártam hogy elszívjak egyet de utána szarul lettem émelygek olyan mintha bebasztam volna.
2009. okt. 24. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A szédülés valószínű az oxigénhiány miatt van... ugyanis a füstben nem sok van... a szervezeted ezzel azt akarja üzenni, hogy nincs szüksége a cigire.
2009. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem sűrűn cigizel, akkor normális.

Nekem is így volt, mikor eleinte cigiztem, hogy szédültem, rosszul voltam, hosszabb távon el fog múlni, de azért inkább ne szívd.

2009. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azt hiszem leállok

nem sűrün szívtam de most már nem kell

2009. okt. 24. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:

A szénmonoxid mérgezéstől émelyegsz ami a füstben van, meg a sok kátrány formaldehid és még 130 társa


A nikotintól csak nyáladzani kezdesz meg izgatott leszel...

2009. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Cannabis THC-t tartalmaz ami russzul létet is okozhat!
2009. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ha most lerakod le a kalappal te egy akarat erős ember vagy, az én szememben már nőttél is. Hidd el teljesen másképpen alakul majd az életed ha nem leszel cigaretta függő!!!!!!!!Így tovább ilyen tudatos viselkedésre van manapság szükség az embereknek!! Füstmentes életet neked!
2009. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!