Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi olyan jó a cigarettában?

Mi olyan jó a cigarettában?

Figyelt kérdés
Egészségtelen, büdös lesz tőle mindened, károsítja a bőrt, a fogakat. Mi olyan jó ebbe?
2013. aug. 4. 15:22
 1/6 anonim válasza:
próbáld ki és vagy megtudod vagy azt mondod hogy rossz és sose fogsz rászokni én is így vagyok vele
2013. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Yooska válasza:
71%

Kellemes, megnyugató, jó érzés. Én szeretek cigizni, de csak az tudja igazán milyen a cigi, aki cigizik. :)

Mikor nem bírod a családodat, jó érzés egy kicsit kimenni othonról, valahova messze, lefeküdni a mezőre, és csak szívni egymás után, :) majd eldobni az égő csikket és nézni a füstöt. Fáradt vagyok kimegyek cigizni máris jobban vagyok. Nem tudok aludni, a cigi lefoglal.

Buliba vagyok akkor meg egymás után csak szívok. ez így megy

Szóval kellemes, jó íze van, megnyugtató :D

Csak picit nehéz hozzájutni a sz*r dohányboltok miatt.

15F

2013. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugtat, nem véletlenül lehet rászokni. Aztán már akkor is szívod, amikor nem vagy ideges, mert jólesik. Pl evés után, felkelés után, stb. Aztán már csak a megszokás, meg persze a függőség. Én szeretek cigizni, de ha 1000Ft fölé megy leszokok.
2013. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Amennyiben a füst kellemesnek nevezhető, akkor már problémák vannak.
2013. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sativus ***** válasza:
#2-nak nagyjából igaza van csak van amikor már megszokásból szívod nem akarod már de még szívod én ilyen voltam :// aztán átváltottam a fűre remélem arra nem fogok így rászokni 3 naponta kb 1 joint és nem is kívánom a cigit mondjuk árban drágább picit
2013. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi.Nagyapám szívta 13 éves kora óta,napi 2 doboz,el is vitte a tüdőrák 50 évesen.A fogad sárga lesz,a lehelleted büdös, a tüdőd tele lesz kátránnyal,és pár év után úgy fogsz köhögni,mint egy befulladt asztmás.13/L
2013. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!