Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az nem baj, ha úgy jöttem rá,...

Az nem baj, ha úgy jöttem rá, hogy hülyeség cigizni, hogy cigiztem egy időben?

Figyelt kérdés

Mert sokan azt mondják, ők sosem dohányoztak, és mégis tudták, hogy felesleges, pénzkidobás, hülyeség.

Én meg egy 2-3 hónapig cigiztem, aztán rájöttem, hogy nem jó, drága, káros, büdös lett mindig a ruhám, egy időbe még a torkom is érzékeny lett.


Többé nem cigizek, de az nem baj, hogy végül is a saját hülyeségemből tanultam?



2013. aug. 8. 15:40
 1/5 Antimod ***** válasza:
100%
Miért volna baj? Legalább tanultál belőle, és nem szoksz rá, mert saját bőrödön tapasztaltad a káros hatásait.
2013. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dignity above all válasza:
100%
Szerintem se baj.
2013. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt baj. Hány éves vagy? Mennyit szívtál 2-3hónapig és milyet?
2013. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, örülj, hogy rájöttél. A legtöbben erre csak hosszú idő után döbbennek rá, amikorra is már kialakul egy kellemes függőség, és nagyon megszenvednek, hogy le tudják tenni.
2013. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez nagy hiba. Dohányozz minimum napi 3 doboz piros lucky-t szűrő nélkül az egészséges. A nem dohányzás lassú és fájdalmas élethez vezet.
2013. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!