Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik károsabb, a marihuána...

Melyik károsabb, a marihuána szívása, vagy a cigarettázás, és miért?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mást mond, van aki azt mondja a cigaretta a károsabb, valaki meg azt, hogy a marihuána. Szerintem a cigaretta károsabb, mivel a marihuánában van valami egészséges is, míg a cigarettában nincs. De persze attól függ miből szívod, mert VP-vel nem olyan káros, mint ha tekernéd.
2013. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Mindkettő káros, az egyik tüdőrákot okoz a másik pedig az agyat teszi tönkre...
2013. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy agykárosító hatása mellett a tüdőt is erősen károsítja még jobban mint a cigaretta. Ismersz olyat aki 10 évet élt úgy hogy napi 19 szál jointot elszívott? Mert én dohányzóból ismerek.
2013. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3

Nem tartom valószínűnek, hogy megcsinálná ezt valami barom állat. Drága, és felesleges ennyit fogyasztani belőle.

De az biztos, hogy a fű közvetlenül nem fog kinyírni. A veszélyei megegyeznek a dohányzáséval. Kivéve, ha van valamilyen rejtett pszichés betegséged, mivel azokat felerősíti, "felszínre hozza".


Természetesen rengeteg szertől megszabadítod magad, ha nem jointot tekersz, hanem mondjuk pipából szívod. A "legegészségesebb" a párologtató.

2013. aug. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zsoltihaver ***** válasza:
47%
A cigi karosabb mert a marihonalja mertekkel egeszseges, a cigi ugyse. kedves 2. 3. 4.ha a marihuana roncsolna az agyat akk az orvosok nem irnak fel a rakos betegeknek es nem hasznalnak nyugtatonak. bar szerintem nektek nem is kene szivnotok allitolagos rosz hatasai latszodnak mar rajtatok. meg amugyis a marihuana az gyogynoveny a dohany is de abbol csak a nikotint hasznaljak fel nyugtatonak egyebkent szoktak mondani nem az eszkoz a rosz hanem a hasznalo. a dohanyos mertektelen fogyasztas eseten hamarabb hal meg, a mariuanas meg depi-s lesz tuladagolas eseten de CSAK TULADAGOLAS ESETEN
2013. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Fogalmad sincs miről beszélsz. Marijuana túladagolás? Cool story, bro! :)

Egy általános iskolába járó, 6.-os diák szebben fogalmaz, és jobb helyesírással ír, mint te. Így szerintem nem kéne oltogatni.


Ebből is látszik, hogy a fű némely esetben tompít. Ha meg alapból ilyen vagy, nem a te hibád, ne sajnáld, valakiken röhögni is kell...

2013. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zsoltihaver ***** válasza:
kedves hatos telefonrol irok es lusta ekezettel irni es amugy az igazat irtam
2013. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És telefonon fogalmazni is nehezebb. Ühüm.


Nézz egy kicsit utána, mennyit kell szívnod ahhoz, hogy túladagold magad! Lehetetlen.

Gondolom te is olyan utca-bölcs fogyasztó vagy, akinek felüthetik a cuccát minden szarral, nem veszed észre, nem nézel utána, mit tolsz.

Minden a témában kicsit jártasnak megakadna a szeme azon, hogy "túladagolják" a marijuanát.


Ha wikipedia-n nézelődsz, már azzal is sokat segítesz magadon, és nem írkálsz ilyen hülyeségeket.

2013. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A cigaretta a testre károsabb, a marihuána pedig a pszichére, memóriára és mentális képességekre károsabb. Mindkettő csak hosszútávú használat esetén persze.
2013. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zsoltihaver ***** válasza:
7-es tul lehet adagolni, nem azt mondom hogy mennyen el egy nap 1kg, csak annyit egy nap amennyit a doki felir (az mas ha nem a doki irja fel)0.3-5 g-nal tobbet nem lehet egynap mert afolott tuladagolas, ha az aspirinbol se 3x1-et veszel be hanen mondjuk 2x ennyit. na, nem azt ertem tuladagolas alatt hogy szivjad mindhalalig hanem az egeszseges hatart atlepve szivod es odajutsz mint a sok hulye fuves, a bortonbe. amugy nem fuvezek, csak dohanyzok napi 5 szal vagy alatta es hidd el karosabb, ja es barmikor letudnam tenni ha akarnam meg 2 ev utanis de van egy egy megmagyarazhatatlan erzes amikor beleszivok. am 14 eves fiu vok, es megeloznem a vilagmegvalto valaszokat hogy: most tedd le amig tudod mert xy evesen azt mondod majd jaaaaaaaj me kellet, meg hogy ien oan karos mert tisztaban vagyok vele milyen hatasai vannak, az elvonasi tunetek is annyik voltak hogy eheseb voltam. na de visza a temahoz a lenyeg hogy ha nem tetszik valami ak kor lehet relax-alni a WC-n
2013. aug. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!