Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondjam el anyának, és...

Hogy mondjam el anyának, és apának, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Már nem is egyszer rajta kaptak, de nem merek eléjük állni valamiért, félek, hogy ezzel is csalódást okozok.Adjatok tanácsokat, hogy mondtátok el, és melyik lenne rá a legjobb idő:)

HÜLYE VÁLASZOKKAL KÍMÉLJETEK! KÖSZI!

16/L



2013. aug. 16. 14:58
 1/9 anonim válasza:
16%

Hát én még csak 14/L vagyok,de cigizem. Ha arról lenne szó simán letenném. Először áprilisban próbáltam ki,és mardosott a lelkiismeret hogy el kell mondanom itthon. Nem bírtam tovább két napnál. Kiálltam és alig jött ki a mondat,de elmondtam.

Megegyeztünk hogy többet nem fogok,de júniusban is meg most agusztusban is cigizek amire nem vagyok büszke..

Most hogy így felhoztad megkívántam :s xD

De a lényeg :) Csak álj ki a szüleid elé és gyorsan bökd ki, a többi jönni fog magától ;) Ne parázz emiatt ^^

remélem tudtam segíteni.


14/L :)

2013. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)<3
2013. aug. 16. 15:12
 3/9 anonim válasza:
16%
Igazán nincsen mit! :D <3
2013. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Mond nekik ezt: Anya,apa a fáradtságosan megkeresett pénzeteket arra költöm,hogy azzal menőzzek,hogy mérgező égéstermékeket szivjak be,és roncsoljam más emberek egészségét.
2013. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PetraDani válasza:
Mondd el nekik, ha normálisak, akkor nem fognak érte lenézni. Azért,ha rendesen végiggondoljk nem tudnak ellene mit tenni. És amúgy is jobb, ha tudják, akkor meg fognak benned bízni.
2013. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
ha ők is dohányosok akkor szerintem jobban megértik;)
2013. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

állj eléjük mondd a szemükbe egyenesen. énis ezt tettem és azt mondták, hogy rendben, de a házban nincs dohányzás. mondjuk a különbség annyi, hogy én pár évvel idősebb voéltam mikor elkezdtem cigizni és még utána 1-2 évig titkoltam és utána mondtam el.

de ez majd függ a szüleid természetétől, hogy mit gondolnak a dohányzásról stb

2013. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is 16 vagyok engem egyszer láttak de azt gondolják azóta sem....én nem mondom el, annyira nem szoktam itthon bajban lenni h rá akarok gyújtani ha meg igen az csak azért van, mert vitatkozunk...ez is csak egy újabb vitát szülne, azt mondtam ha betöltöm a 18at elmondom! aznap! ;) reggel felkelek és azzal fogom kezdeni ;) :DD

DE!!! ha nem olyanok a szüleid mint az enyéim, hanem megértőek és jófejek akkor állj eléjük nyugodtan és mondd el ;) az én anyám pszichológiát tanult és problémás gyerekekkel dolgozik akik isznak drogoznak cigiznek és velem is így bánt amikor látott nem akarom nap mint nap azt látni ahogy rám néz ahogy elkönyvel.... de te mondd el nyugodtan, higgadtan ülj le és beszéld meg velük ;) Remélem nem lesz baj :) <3

2013. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a normális válaszokat!<3 várok vele kicsit :D
2013. aug. 21. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!