Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha asztmás vagyok és elszívok...

Ha asztmás vagyok és elszívok egy szál szivart akkor meghalok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz lenne, én már halott lennék. Ugyan rendszeresen nem dohányzom, éppen azért, mert az az asztmával együtt elég durva következményekkel járna, de ez nem jelenti azt, hogy néha társaságban nem szívok el egy-egy szál cigit vagy szivart.
2013. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szivart nem is tüdőzik le, így nem hiszem, h nagyobb bajt okozna, mint egy olyan invalami, amit szoktak használni az asztmások. S inkább azt szívd, mint a cigit sztem.
2013. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így is, úgy is meghalsz. Ez az élethez tartozik.
2013. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem halsz meg, de az asztmának nem igazán tesz jót a füst. Viszont ha szivarozni szoktál, és mértékkel ugyan, de nem akarsz lemondani erről az élvezetről, én azt tanácsolnám, hogy ne zárt térben szivarozzál, mert ott megnövekszik a füst mennyisége, és visszaszívod a kipöfékelt füstöt. Tehát nyitott helyen, vagy nyitott ablakok mellett tedd, és mértékkel, akkor talán nem árt annyira.
2013. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!