Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki cigarettatöltőt használ,...

Aki cigarettatöltőt használ, mennyi, hány gramm dohányt tesz a cigaretta hüvelybe? A barna szopcsihoz milyen cigarettahüvely jó?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt sosem mértem még le, mármint hogy hány gramm..szépen beletömködöm egyenletesen a dohányt (nem szabad túltömni, ezt ki kell tapasztalni), hogy megteljen az a kis vájat, és ennyi. Igazából bármelyik hüvely jó hozzá, én kék Club hüvelyt szoktam venni, mert az a legolcsóbb és igazából nincs köztük különbség. (A drágábbak között van szénszűrős, asszem az pont szofi, az mondjuk nem rossz, de a dohányzás így is, úgy is káros, nem? : D)
2013. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted van aki méricskéli? A dohányos azért tölti hüvelybe a dohányt, mert RÁ AKAR GYÚJTANI.
2013. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen túl sok benne,de elég legyen pont,én kicsit kiszárítom előtte a dohányt,mert tök vizesen(frissen bontott csomagból) nem bírok tölteni. Rakok a töltöbe,lecsukom a tetejét,majd kinyitom és a felesleges dohányt kiszórom belőle.Ha most lenne itthon grammos mérleg esküszöm lemérném neked,de sajna nincs..:/
2013. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a barna szofi hüvelyt ajánlom
2013. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen megfelel a kék Club hüvely is,bár én inkább kék golden gate-t szívok,vagy a nagy csomagos LD-t.
2013. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
Rögtön visszazárom az Austin dobozát mert az optimális tölthetőség nedvességére van beállítva a dohány.Csak annyit veszek ki amennyit azonnal betöltök a hüvelybe. A töltőbe tapasztalat úton szórom a dohányt a mellékelt lapocskával eligazgatom lesimítom és lecsukom. Évek óta töltöm a szívni valót de kezdetben sokat kínlódtam én is.A zacskós LG-t kiszedem az üres Austinos dobozba 2 be mert így kezelhetőbb nekem úgy vélem. A kész cigit zárt fém cigis dobozban tartom.A száraz dohány nehezen tölthető,nem csúszik a töltőben,morzsolódik,üres marad a hüvely egy része.
2013. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!