Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy, ill. hol vásároljak...

Hogy, ill. hol vásároljak cigarettát 18 alatt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van ez a megkötés, ne vásárolj!:)
2013. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit. Sok barátom azt mondja kiadják, de nem kockáztatom meg a beégést.
2013. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sativus ***** válasza:
Amúgymeg mivan akkor ha beégsz ? :DD semmi max oda nem mész vissza de az utcán csomó kedves ember van odamész az egyik szimpatikus alakhoz a bolt közelében "Jó napot kívánok, bocsánat a zavarásért, csak egy perc, otthon hagytam a személyimet bla bla ha megkérem akkor venne nekem egy doboz ...." de lehet feketén is venni egy doboz ukrán piros marbi 600 ft oda nem kell személyi :DD
2013. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ha ismernék cigi "dealert" belőlem gazdagodna meg! :D


A járókelős módszert használom, megkérek valakit hogy menjen be.

Beégni nagyon nem szeretek, főleg ilyen dologgal. Mindenki azt hiszi rólam, hogy mintagyerek vagyok, cigi és alkohol közelébe se mennék. Már magam előtt is túljátszom a szerepem! :)

2013. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tomi90 ***** válasza:
Istenem, de sok agymosott ember van. El ne hidd már, hogy nem adják ki. Sok helyen kiadják, csak próbálkozni kell. Ugyanúgy szívják a középiskolások, és láttam is már nem egyszer olyat, hogy simán kiadták, olyannak, aki láthatóan nem volt 18. Arról nem is beszélve, hogy nem kalkulálták be azt sem, hogy a mai világban sokan 15 évesen már 22-nek is kinéznek...
2013. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a ratyik tőlem elkérik a személyit közbe kis híján 21 vagyok :D
2013. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarnak kockáztatni egy üzletbezárást!
2013. szept. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap reggel 1 srác jött oda mikor be akartam menni a boltba hogy vegyek neki, aprót megtarthatom (150ft)


pl így

2013. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!