Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A tinédzserkori dohányzás...

A tinédzserkori dohányzás akadályozza a növekedést?

Figyelt kérdés

A kérdésem tárgya egyértelmű.

Ez is hanta, mint a "kávé megállítja a növekedést" dolog, vagy tényleg van benne valami?


13 éves korom óta kávézok, most 15 vagyok, és 180cm magas.

Szeptember eleje óta naponta kb. 2-3 cigit szívok el, és érdekelne, ez a növekedésem befolyásolja -e.


2013. szept. 27. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy befolyásolja. Bár nem tudom hova akarsz még nőni.. :D
2013. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem eléggé! Ha a bagósok növekedése megállna 150 centinél, akkor talán kevesebben gyújtanának rá!
2013. szept. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Nem tudom te hogy vagy vele, de én még nem láttam 150cm alatti bagóst. Szerintem nem lenne nagy visszatartó ereje ennek a "mellékhatásnak", hacsak nem az általános iskola alsó tagozatáról van szó. :)

2013. szept. 28. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a növekedés akadályozás hatásával van a gond, nagyon árt a szívnek tüdőnek ereknek, az a gond hogy idővel egyre többet fogsz szívni akár jólesik akárnem kényszerből fogsz gyújtani, ezért ajánlatos lenne ha leraknád vagy legalább ritkábban nem naponta, néha néha gyújtanál. F/29
2013. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!