Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a Dohányzásról? Kb 1 eve cigizek, viszont, néha elmegy napi 1 dobozzal, vagy több, le szeretnem tenni, csak valami hianyzik, mindig mikor rámjön az elvonási tünet, nem tudok magammal mit kezdeni, valaki?

Figyelt kérdés

mit csináljak mégis, hogy ne gondoljak ra?

es hogy küzdjem le az elvonási tüneteket?

valami személyes tapasztalat jobb lenne mint,

más oldalakra küldözgetni. köszöböm



2013. szept. 26. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdd el fejben mondogatni, hogy "nem dohányzom, nincs ami hiányozzon", "nem is dohányoztam soha, ezért nincs ami hiányozzon", így le lehet tenni.


Ne áltasd magad azzal, hogy megspórolsz napi 1000Ft-ot, mert a dohányzás helyett kajára fogod költeni a dupláját.

Viszont pár hónap után, már tényleg elmondhatod, hogy napi 1000Ft-ot spórolsz! + az egészség!


Ha komolyan elhiteted az agyaddal gond nélkül le tudod tenni, csak a kajálásra kell odafigyelni, hogy ne azzal, inkább sporttal helyettesítsd.

2013. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a nikotinos rágógumi vált be. Már hosszú évek óta nem dohányzom.Felkeléskor azonnal be kell kapni egyet, és étkezéshez is odakészíteni, a végén azonnal bevenni. Ezt kb 3 hónapig csináltam, majd kiváltottam sima rágóval. Azóta eszembe sem jut rágyújtani!Pár nap után már érzi az ember a dohányzókon, hogy ez bizony borzasztóan büdös. A párom a mai napig dohányzik, nem zavar. Az jól hangzik, hogy el kell dönteni és abbahagyni, de nem mindenkinél válik így be. Több évig próbálkoztam, mire rátaláltam erre a rágógumis módszerre. Nálam ez jött be. A rágó a pótkajálást is kiváltja.
2013. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!