Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek sikerült leszokni a...

Kinek sikerült leszokni a cigiről és hogyan? Ki szokott le Allen Carr könyv segítségével róla?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Több mint 40 évig dohányoztam, napi másfél dobozzal.


Másfél éve abbahagytam. A könyvet nem olvastam!

2013. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb 12 év napi doboz után hagytam abba, otthonmaradás és rágcsa segítségével, nem szívtam el hozzá semmiféle könyvet.
2013. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült a könyv segítségével, három éve. Azt mondanám, hogy kell egy erős saját szándék, az ideológiát pedig a könyv biztosítja hozzá. Bennem is megvolt a szándék, de csak a könyv magyarázta meg, hogy miért nem sikerült addig a leszokás. Úgy emlékszem, van a könyvben egy összefoglaló. Ezt kell felidézni mindig, amikor késztetést érzel a rágyújtásra. Egyébként vannak már hivatásos Allen Carr trénerek és tanfolyamok. Biztos tudnak segíteni, akinek nem megy magától.
2013. szept. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Allen Carr könyvének segítségével szoktam le róla. Igaz, nem olyan régen, de az első perctől élveztem az egész leszokási folyamatot. Tényleg könnyű leszokni, ahogy azt írta. Nem mondanám azt sem, hogy egy erős leszokási szándék kell. Annyi szándék elég, hogy elolvasd a könyvet. Ha jól értelmezed a benne található gondolatokat, akkor alig várod majd, hogy a könyv végére érj és elnyomhasd az utolsó cigidet.
2013. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én olvastam a könyvet de nem ez segített nekem igazából már miden féle módszert kipróbáltam ami létezik. Nem akarom felsorolni hosszú lenne a lista. 11 éve dohányzás után elhatároztam hogy most már ideje lenne lemodani erről a káros szenvedéjről.Sokáig kutatatam neten módok után de aztán véletlenül erre a honlapra tévedetem: [link] ami valóban segített nekem. Elöször hittelen voltam a módszerben ááá biztos valami hátúlütöje van de tévedtem. Ma 5 hónapja nem szívom a cigaretát. Igazából nem sokba került a leszokás de nekem megérte.:) Remélem segítettem leszokás előtt álló dohányos társaimnak mint (exdohányos) a link megosztásával.A naplóm még megvan amit cikkből említenek.

Féltve őrzöm.:)

2013. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!