Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Barátnőm 1 éve cigizik de...

Barátnőm 1 éve cigizik de régebben dobozokat szívott el most meg hetetnte 3 szálat mert leszokoban van de ezt a 3 szálat nehezen tudja le rakni mit tegyek hogyan szoktassam le? És vizipipázik is az káros?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 23:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
A vizipipa van olyan káros véleményem szerint,mint a cigi ... próbáldd meg megoldani,h. heti 2 szálat szívjon kis ideig , utána 1-et , és végül 0-át... de ha nagyon hiányzik neki,akkor térjen vissza heti 1-re..
2009. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Így nem megy, ahogy elöttem írta a válaszoló. Csak úgy megy, ha leteszi és kész, nem gyújt rá soha többet.

Többször próbáltam én is fokozatosan, de a napi 3 szálb nem csökkent, hanem nőtt. fél éve tettem le egyik naoról a másikra, és sikerült, már nem hiányzik. Az első hét a rossz, de csak a szokást kell átalakítani. A vizipipa pedig ugyanolyan káros, úgyhogy a barátnőd ugyanolyan dohányos, mint amikor dobozszámra szívta a cigit.

2009. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat hallottam aki helyette átállt valami más Nem káros dologra. csak hogy a pótcselekvés maga megmaradjon, amíg a függésből eredő elvonási tünetek el nem múltak. Volt ilyen tic-tac kal, vagy szotyival, de nyilván kinek mi jön be.
2009. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
énis le akarok szokni,és ugy terveztem,hogy én is napi 3 szál,mert nem akarok hízni egy kicsit se. egyelőre nehéz lesz ezt a napi 3at is betartani,napi 1 doboz után:S
2009. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Én voltam az 1. kommentelő , és elnézést a téves komment miatt,mindenképpen segíteni akartam =)
2009. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
a vizipipa nem káros. és ha fokozatosan csökkenti a szálakat és szívja ezerrel a pipáját akkor sokkal könnyebben tud leállni a cigiről...és ezt mért jó? 1. mert a vizipipára nemnagyon lehet rászokni 2 ha mégis rászokna egy kicsivel igényesebb szenvesélye van.
2009. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
ne akard leszoktatni. hagyd már őt békén. had szívja azt a heti 3 szálat. majd ha úgylátja elégvolt, leteszi magától. te ne avatkozzál bele....
2009. nov. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valóban csak úgy lehet leszokni hogy eldönti, leteszi és kész.

Ehhez segíthet egy könyv is ha szeret olvasni, nekem bevált. Itt letölthető: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

akkoris leírom mégeccer h ne akard leszoktatni.

hiába pobntoz le a sok antidohányos barom, aki addig mászkál a párja sarkába hogy tedd le a cigit, tedd le a cigit, mÍG AZOK FOGJÁK MAGUKAT ÉS OTTHAGYJÁK ŐKET:D

ez 90%-ban így működik. ha ezzel buzerálják őket, akkor idegbajt kapnak és inkább lelépnek. ezért kell megvéárni, míg magától teszi le. szólni lehet neki, h örülnétek ha nem cigizne, de leszoktatni, azt nem lehet.

de ti csak csináljátok, ebbőlis láccik h tudatlanok vagytok. csak a lepontozáshoz értetek.

2009. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a hozzászolást

Sztem ezt fogom csinálni hogy hagyom hogy magától le tegye aztán meglátjuk hogy beválik -e

Csak nagyon féltem :$

2009. nov. 9. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!