Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire hatásos a CHAMPIX...

Bakopéterné kérdése:

Mennyire hatásos a CHAMPIX nevü tabletta?

Figyelt kérdés
A férjem leszokna de nem tudja simán csak letenni.

2013. okt. 6. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hatásos, de irtózatosan rosszul lehet majd tőle. Nagymamám ezzel szokott le kb 50 év bagózás után, szegény folyton aludt meg hányt. Nagynéném is próbálkozott, valóban undorodott a cigitől, de ő feladta, mert olyan rosszul volt a gyógyszertől, hogy a munkavégzése rovására ment. Próbálkozzon a férjed erős bagósoknak való nikotinpótló szerekkel, esetleg pszichoterápiával. A csoportterápia itt is, mint minden függőségnél nagyon hasznos. Én nikotinos rágóval szoktam le és az Allen Carr féle módszerrel.
2013. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.az a baj,hogy ezeket a rágógumis,meg szopogatós tablettákat már próbálta,de sajnos nem jött be neki.ő azt gondolja,hogy ha drága is camphix tabletta,az biztosan jó lessz.Most újra niqvitin tapaszt fogok venni neki.egyszer már jó volt neki,majdnem három évig nem szívta.még így is olcsobb mint a cigaretta egy hétig.köszönöm
2013. okt. 26. 22:39
 3/4 Niobé555 válasza:

Én ezzel szoktam le a dohanyzasrol. 1 csomag eleg volt, nem esett jol a ragyujtas es mivel a gyogyszer mellett lehet az 1. Ket hetben cigizni nem volt stressz, hogy most azonnal le kell tenni. Egyebkent kb. 10 evet dohanyoztam napi 1 doboz cigit szivtam el. Most kb 4 eve nem dohanyzom, nem is jut eszembe.

Viszont a ferjem is probalta, neki nem sikerult letenni :-((

2013. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KRenáta1987 válasza:

Nekem csak ezzel sikerült a leszokás, bár aztán pár év múlva sajnos visszaszoktam, de ez már nyilván nem a gyógyszer hibája volt :/


Nekem a napi 2x1mg tablettától kicsit hányingerem volt, ezért végül felezgettem és úgyis bevált.


Amúgy csak ajánlani tudom minden erős dohányosnak!

2018. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!