Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok a marihuána...

Mit gondoltok a marihuána hatásairól?

Figyelt kérdés

Az a léyneg, hogy folyamatosan ideges vagyok, görcsös, könnyen felkapom a vizet és ebből rengeteg gondom származott már. Tanácsoltak nyugtatókat, pszichológust, ami esetleg segíthet, de pszichológus nem hiszem, hogy ezen segíthet, gyógyszereket meg biztos nem fogok szedni, viszont hallottam, hogy ha elszívok egy füves cigit hetente egyszer-kétszer, az talán ellazítana és kiegyensúlyozottabb lennék tőle. Azt tudom, hogy régen gyógyászati célokra is használták, de szeretnék ezzel kapcsolatban tapasztalatokat is olvasni esetleg.

19/L



2013. okt. 7. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy-ket fuves cigibe meg nem halt bele senki, es tenyleg lehet pozitiv hatasa a Te esetedben. Probald ki, bajod nem lesz belole. Arra figyelj hogy azert minden nap ne szivj, vagy ha igen akkor nagyon keveset, illetve hogy attol meg hogy a fuvet kiprobalod mas drogokhoz ne nyulj!
2013. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 MrPifta ***** válasza:
13%
menk csak egy pszihológushoz, hidd el, segít
2013. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

első kommentelőnek: más drogokhoz semmiképp, ezt is vonakodva próbálnám. és köszönöm a pozitív választ!

második kommentelő: pszichológushoz azért nem mennék szívesen, mert jártam egy évig (még korábban, pár évvel ezelőtt) és akkor sem segített semmit... de a tanácsot köszi.

2013. okt. 7. 19:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban leszel tőle, csak akkor próbáld ki ha viszonylag "nyugodtabb" vagy, nincs semmi dolgod tudsz filmet nézni vagy csak sétálni a hatása alatt.
2013. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a tanácsot! szerintem megpróbálkozok vele..
2013. okt. 8. 22:12
 6/18 anonim ***** válasza:

A mnarihuána hatása változó lehet attól függően, hogy a fogyasztó milyen mentális, pszichés, érzelmi állapotban van. Egy amúgy vidám, kiegyensúlyozott ember nagyon jól érzi magát tőle, de egy szorongó, epressziós ember még mélyebben élheti meg a problémáit.

Én nem ajánlom olyanoknak akik pszichés gondokkal küzdenek. Heti egy-két cigi amúgy sem lazít el, hiszen a hatása 2-3 óra, utána jön néhány órás alvós, nyugis utóhatás, de napokig ne várj tőle hatást.

Ahogy mondani szokták, a fű az éppen aktuális érzelmi állapotodat erősíti fel.

2013. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát először azért próbált ki, mert mindenkire máshogy hat :)
2013. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

természetes, hogy egy próbával akartam indítani, máshogy nem is lehet :D ha nem jön be, akkor hagyom :D

hát én úgy hallottam, hogy hosszabb távon (persze ha jó hatással van rám a füvezést követő órákban) kiegyensúlyozottabb lehetek tőle, kevesebbet idegeskedek, ezért is gondoltam erre a megoldásra. :)

2013. okt. 15. 17:07
 9/18 anonim ***** válasza:
Az idegeskedés elkerülésére vannak, sokkal hatékonyabb gyógyszerek.
2013. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de mint leírtam, nem szeretnék gyógyszert szedni. sokkal károsabb hatásai vannak a gyógyszereknek, mint a marihuánának valaha lesz.
2013. okt. 18. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!