Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok a marihuána...

Mit gondoltok a marihuána hatásairól?

Figyelt kérdés

Az a léyneg, hogy folyamatosan ideges vagyok, görcsös, könnyen felkapom a vizet és ebből rengeteg gondom származott már. Tanácsoltak nyugtatókat, pszichológust, ami esetleg segíthet, de pszichológus nem hiszem, hogy ezen segíthet, gyógyszereket meg biztos nem fogok szedni, viszont hallottam, hogy ha elszívok egy füves cigit hetente egyszer-kétszer, az talán ellazítana és kiegyensúlyozottabb lennék tőle. Azt tudom, hogy régen gyógyászati célokra is használták, de szeretnék ezzel kapcsolatban tapasztalatokat is olvasni esetleg.

19/L



2013. okt. 7. 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez igaz, csak az nem lesz hatásos.
2013. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Bocs, de most bunkó leszek. A nők javarésze beparázik keményen a fűtől. 10 nőt ismerek aki kipróbálta abból 8 utána sose szívott többet, olyan bad trip-et kaptak.

Már a részeg nők is szerencsétlenek, az a nő aki meg először tép jó eséllyel élete egyik legrosszabb (ha nem a legrosszabb) 2-3 óráját fogja átélni. :)

na béke.

2013. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát kinek így, kinek úgy. hülyeség lenne csak azért azt mondanom bármiről, hogy nem, csak mert másoknak rossz tapasztalatai vannak vele, szerintem. remélem, rám nem fog így hatni és beleesek az általad 10/8-as átlagként felhozott 2-be, akik nem járnak így, de ha igen, legalább tudni fogom, hogy inkább próbáljak más "megoldást" találni a problémámra. ja, amúgy nem voltál bunkó, csak elmondtad az álláspontod. :D
2013. nov. 7. 09:28
 14/18 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom. Egy cigitől néhány órán keresztül vagy nyugis (ha nem parázol be persze) és utána minden a régi. Tehát neked egész nap szívni kéne hogy a problémádat megoldja, ez viszont drámaian rontja a memóriádat és a tanulásra/szellemi munkára való képességedet. Én pl. tegnap órákig vásároltam a piacon a fű miatt pedig összesen 4 dolgot vettem, normál esetben pár perc lenne. Ráadásul nem tudtam kiszámolni melyik kiszerelés éri meg jobban pedig egyetemet végeztem. A logikai képességeket ilyen drámaian rontja. Én nagyon ritkán szívok de olyankor egy 11 éves értelmi színvonalán vagyok. Ezért nem ajánlom a te problémádra.
2013. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
A marihuána rontja az idegrendszert, ezzel a memóriát és az agykapacitást is. Semmiképpen nem ajánlom, menj el orvoshoz, lehet, hogy depi.
2013. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Még nem olvastam végig ,de nekem és ez a problémám és én is jártam pszichológushoz (5 höz is az évek során) de sosem tudtak segíteni. Tehát nem vagyok egyedül. Ennyit a pszichológusokról ... nem érnek az ég világon semmit
2014. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
hali hogy vagy? segített?
2015. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szia! Koszi a kerdesed, osszebb szedtem magam es batran allithatom, hogy jot tett, es jot tesz azota is. :) Formalt egy keveset a szemelyisegemen, nyitottabb lettem, mint alapvetoen voltam. Segitett. :)
2015. aug. 16. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!