Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Baj ha 13 évesen cigizek?

Baj ha 13 évesen cigizek?

Figyelt kérdés
Nem mindig, csak amikor haverokkal vagyunk akkor beleszívok néha... De soha nem vettem még. Egyszer vettem egy szálat amti egyesdül szívtam el. Ez nagy baj ?

2013. okt. 25. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12-13 évesen kezdtem cigizni, és nem álltam emg a növésben. Ez egy baromság. Tüdőd, szíved, ered, pénztárcád viszont szétcseszed vele..
2013. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Vettél egy szál cigit? :DDDDDDD De kis aranyos.
2013. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne is szívj bele. Semmi értelme. Az ember csak bemeséli magának, hogy nyugtat, valójába a cigi hatására egy ideg keletkezik az agyadba, amit csak a nikotin tud megnyugtatni. Ne szívj bele, állj vele. Mindenki úgy kezdi. Aztán már jön egy fél szál, egy egész és a doboz.
2013. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
38%
13 vagyok nem szivtam meg de nem is fogok es TE SE SZIVD!!!es a kerdest illetoleg nem nem baj ha cigizel 13 evesen kulonosen jo es ezert is irjak ra hogy A DOHANYZAS HALALT OKOZHAT!!! De nemcsak okozhat de okoz is ugyhogy most rogton hagyd abba mert nem attol leszel meno hogy 15 evesen mesz az utszan cigivel a szadban es 35 evesen meghalsz
2013. nov. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nagyon hülye vagy hogy 13 évesen tönkreteszed az életed cigi halált okoz ha meg akarsz halni akkor csak szívd nem ajánlom ilyen fiatalon se öregebben hogy szívd * szokj le*
2015. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Cigiztél azóta kérdező?
2017. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ez a magasság dolog szerintem is igaz mert van egy ismerősöm. Nemtom mióta cigizik d e vagy 4-5 évvel idősebb tőlem és egy magasak vagyunk (13 vagyok és 160cm)
2020. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!