Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért cigiztek?

Miért cigiztek?

Figyelt kérdés
Én mint nemdohányzó , mindig is kíváncsi voltam hogy mi vesz rá valakit arra hogy a saját és más környezetét mérgezze

2013. nov. 2. 09:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

# 19 - A kérdés úgy kezdődött, hogy " Én mint nemdohányzó , mindig is kíváncsi voltam hogy mi vesz rá valakit arra hogy a saját és más környezetét mérgezze " - Ehhez képest már erősen nyomod a kioktatást. Hirtelen tudod, hogy mindenkinél kizárólag csak az játszódik le, amit te elméletben megtanultál a könyvekből, reklámokból és cikkekből, ezenkívül még linkelsz is a nikotinfüggőségről egy dohányzással kapcsolatos kategóriában.

Egy egyszerű logikai kérdés : szerinted itt a dohányosok nincsenek tisztában a nikotin hatásaival ? Az általad linkelt oldalon 100 dohányosból 0 fog újdonságot találni, ha egyáltalán elolvasná, de felesleges lenne, és ez azért van, mert egy dohányos tudja az elméleti + a gyakorlati részt is, míg egy nemdohányos ezt nem mondhatja el magáról, szóval ha megakarsz tudni valamit egy olyan témáról, amelyben nem vagy jártas ( és nem csak a dohányzás, hanem bármilyen téma ) , akkor ne te próbálj magyarázni, mert úgy fogják venni, hogy csak okoskodni akarsz és senki nem kérte.


Csak egy tipp ;).

2013. nov. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

"1- Te nem dohányzol = hiába akarod megérteni, amíg nem éled át nem tudod...

2- Bárban, kocsmában etc. már amúgy sem lehet dohányozni.

3- Ha zavart miért nem mentél olyan helyre ahol nem dohányoznak?%"


1. Azárt tettem fel ezt a kérdést, mert a hugom szokott rá és nem tudom rávenni hogy szokjon le, sajnos olyan tehetetlennek érzem magam emiatt, nem ennek neveltük, sem én sem a szüleim.

Azért tettem fel ezt a kérdést mert még most sem tudom hogy süllyedhetett le ilyen alacsony értelmi szintre.

2. Romániában sajnos még nem tiltották be.

3. Nem létezik ilyen hely a környékemen

Az hogy más mérgezi magát , nem igazán érdekel , de az hogy az én vérem ilyet csinál, az nagyon kiakaszt

2013. nov. 27. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!