Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első alkalom lenne hogy...

Első alkalom lenne hogy füvezek! /Tovább lent! /?

Figyelt kérdés

Spanokkal kiszeretnénk próbálni van egy tapasztaltabb srác is közülünk. Egyszeri alkalom lenne .. Nem szeretnék rászokni csak kíváncsi vagyok milyen!

Tanácsokat/Élményeket szeretnék kérni! Előre is köszi


2013. nov. 15. 18:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
34%
Szervezeted dönti el h rá szoksz-e!! NEM TE ! Felesleges dolog hidd el
2013. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem nagy szam, amugy sem okoz fizikai fuggoseget, raszokni is csak a gyokerek szoktak.
2013. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Elso, 1 fuvescigi nem okoz semmifele fuggoseget, meg amugy sem addiktiv mint irtam.
2013. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Senki sem szeretne rászokni mégis megteszi... Légy okosabb mint a " spanok". Ne próbáld ki mert függő leszel és nem csak egyszeri alkalom lesz!! Oh és az olyan barát aki rábeszélt erre nem barát. Történeteket nem kell keresned sokáig hamar találsz olyat hogy "xy meghalt kábítószer túladaolásban" És hidd el aki igy meghal ő sem tervezi hogy rászokik csak kipróbálja... és vége a normális életnek. (kérlek hadd ne kelljen elkezdenem sorolni a mellékhatásokat és azt mi lesz otthon ha rájönnek.. már pedig rá fognak..)
2013. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

kiszáradás jellemző, talán megéhezel ritka esetben kis rosszullét ha nem dohányzol

nagy vonalakban semmi érdekes, nevetgélsz egyet meg pár dologra ráflesselsz

az meg tévhit hogy rá lehet szokni, csak ha neked az tetszik hogy nap mint nap egy parkba totál szétcsúszva adjátok körbe a cigit, na akkor lehet hogy egy masszív fél év zöld korszak lesz.

2013. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi baromsagot osszehordani :D

Ti most vagy keveritek a fuvet a heroinnal vagy nem tudom mirol beszeltek. Szerintem a 15-20 eves korosztaly 90% szivott mar spanglit, megis donto tobbseguk normalis felnott lesz.

2013. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) nemrég ment ki belőlem nem is volt vészes Xd kicsit beparáztam, de aztán szétröhögtem az agyamat :)
2013. nov. 15. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
de rá lehet függni, csak nem fizikai a függőség. de vannak függők. mint ahogy a csokira is rá lehet függni, meg a mekis szarra, meg az ejtőernyőzésre. szóval attólmég hogy nem okoz olyan fizikai függőséget mint sok drog, attól még vannak függők, akiknek megtetszett a dolog, rendszeresség lett belőle, most meg nem tudják abbahagyni
2013. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idióta barmot. Minek válaszolsz ha semmit nem tudsz róla. A fű kvára nem okoz fizikai függőséget, csak valami baromsággal el kell riasztani az embereket, mert cigi, meg alkohol sokkal jobb. Valóban... Az érzésre tudsz rászokni, és nem valami tudatmódosító szarra mint a nikotin. Ha nem akarsz nem fogsz rászokni.


3-5 perc röhögés és utána úgy 3 óráig laza vagy és röhögsz minden kisebb dolgon. Ennyi az a brutális hatás, hogy képzelődsz, meg szivárványt látsz. Hát kvára nem! Az nagyon durva kva drága fajtája, nem sokan tolják, illetve herba és heroinba, kokainba áztatott fű. A tiszta fű nem olyan mint amilyennek be van állítva. Csak látszik mennyire is könnyű manipulálni az embereket ...

2013. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#4 - először nézz utánna, aztán írj. A marihuánába 0 ember halt bele (túladagolásnál is max. bealudsz), és ha arra célzol, hogy minden a fűvel kezdődik, szerintem rohadtul tévedsz, én is 2-3 havonta 1x füvezek, és eszem ágában nincs bármi kemény/keményebb droghoz nyúlni.
2013. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!