Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Alkalmi dohányzásnak mennyi...

Alkalmi dohányzásnak mennyi "értelme" van?

Figyelt kérdés

Hogy az ember nem cigizik, csak ha valaki megkínálja, és olyan akivel nem fog 2 naponta találkozni, hogy 2 naponta megkínálja.

Szóval ilyen 1-2 havonta elszív 1 szálat.

Annak úgy mennyi értelme van?

Haverom ilyen, azt mondja így tuti hogy nem fog károsodn i a tüöeje, mert az az 1 szál amennyi kátrány, füst bemegy a tüdejébe, az 1-2 hónap alatt simán kitisztul!



2013. okt. 13. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Értelme, az nincs. Mi lenne? Cigizni nem menő.

Nem hinném, hogy nagyobb problémája lenne ilyen nagyon kis mennyiségből, csak az a gond, hogy a nagyon kis mennyiségek idővel hajlamosak megnőni.

2013. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Cigizni semmilyen esetben sincs értelme.
2013. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hangulat miatt gyújt, az az értelme hogy jobban megadja így a módját és nem fog rászokni.
2013. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Már egy szál is függőséget okoz. Annyit érsz el vele, hogy ha havonta szívsz egyet, akkor minden 2 szál között egy teljes hónapig szenvedni fogsz, és talán még azt se fogod tudni, miért. Középút nincs, vagy dohányzol, vagy nem. Minden más csak önmagad becsapása és kínzása. Én természetesen a nemdohányzást javasolnám.
2013. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neki olyankor jól esik....nekeeed meg naponta 5x sik jól....ennyi :)
2013. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Én egyáltalán nem kedvelem, de néha tényleg jó esik, főként amikor elmegyünk iszogatni akkor 1-2 néha jól esik, bár mostanában már akkor sem kívánom..:D ezeket hívják "partydohányosoknak"
2013. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Nekem az unokatesóm cigizett így, sosem szokott rá, és a férjem, ő rászokott végülis.

Én marhára irigylem az ilyen embereket. Magam is függő vagyok, akármire rá tudok szokni. De nem mindenki ilyen.

Értelme? könnyű lenne azt mondani, hogy nincs. Neki biztos hogy van, különben nem szívná. Én mint volt dohányos azt mondom, hogy tök jó, néha élvezi, de nem szokik rá és nem lesz függő.

2013. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!