Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ásványi kő használata? Hogyan?

Ásványi kő használata? Hogyan?

Figyelt kérdés
Vízipipához ki akarom próbálni dohány helyett az ásványi köveket. Mit érdemes róla tudni? Mire figyeljek? Ugyan úgy csak kilyukasztom a fóliát és kész vagy estleg mást is kell csinálni?

2013. nov. 18. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdemes Vortex vagy Phunnel kerámiát venni hozzá, úgy jobban kijön az íz. Én négy réteg fóliát, 1 és 2x fél szenet raktam anno a kő fölé.


Általában a kőhöz több hő kell, mint a dohányhoz, de ugyanúgy megpörkölődhet, úgyhogy oda kell figyelni. Ki kell tapasztalni.

2013. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. nov. 19. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Én teljesen ugyanúgy használom, mint a dohányt. Bele a követ kerámiába, rá egy fólia, lyukasztás, sima pipaszén és annyi. Ha vége a pipázásnak a köveket mosd el és szárítsd ki, mert fel használhatóak újra, lehet kapni ilyen szirupot hozzá.
2013. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!