Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marihuána okozhatja ezt?

Marihuána okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Pénteken fogyasztottam elsőnek marihuánát,aztán vasárnaptól kezdtem rosszul lenni szorongás,halálfélelem,stb lehet hogy ettől van?

2013. nov. 20. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, elég valószínű.
2013. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szóval ez olyan hogy,kinél mit vált ki?
2013. nov. 20. 13:05
 3/14 anonim ***** válasza:
igen. neked nem ajánlott a marihuána fogyasztása, mert kihozza belőled a szorongást, szóval most be is fejezheted az ezzel való további kísérletezgetést. másrészt az újfajta marihuána nem tiszta régi marihuána, hanem általában kémiailag módosított, kevésbé kiszámíthatóbb és sokkal veszélyesebb anyagokat tartalmaz.
2013. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

hát elsőnek kb 3hete kiváncsiságbol kiprobáltam az ugy nevezett "herbalt" na attól már akkor elöjött ez a halálfélelmes dolog azt kialudtam mondom ebből nem kell több aztán egyik ismerösöm hozott pénteken marihuánát mondom ez biztos nem olyan szar mint a herbal pénteken elöttük azt akkor még ugy ahogy jobb volt de aztsem élveztem mert már azon stresszeltem hogy,mikor megy már ki aztán szombaton ugyahogy elvoltam azt vasárnapra kijött ez a halálfélelmes dolog azt azóta tart ez a szorongás meg ezek. Mit tudok tenni ellene valami tanács?

2013. nov. 20. 13:17
 5/14 anonim ***** válasza:
előbb írtam. az a tanács, hogy te ne fogyasszál marihuánát, mert a marihuána (a herbál mégveszélyesebb) az azokra hajlamosoknál kihozza a szorongást, skizót, pánikbetegséget. maradj a piánál vagy mittudomén.
2013. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én évekig füveztem, és nem volt semmi parám, majd egyszre csak egyik napról a másikra jöttek a paraflashek, és abba is hagytam...
2013. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsodat köszi:)
2013. nov. 20. 13:25
 8/14 anonim ***** válasza:
inkább minthogy a pszichiátrián köss ki.
2013. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De én nem is gondoltam hogy,ez ennyire egyénfüggö legyen még a barátaim nagyba nevedgélnek nekem meg olyan érzésem volt hogy meghalok marha rossz volt felnyomta a pulzusom vert a szivem mint az állat kegyetlen többet biztos nem kell.
2013. nov. 20. 13:32
 10/14 anonim ***** válasza:
pedig ilyen. egyesek érzékenyek rá, mások nem. én már csak tudom, toxikológián dolgozik az ismerősöm. volt aki herbától annyira bekészült, hogy öngyilkos is lett, mert valami emeleti panelba buliztak, és úgy jött rá a pánikroham. ha földszinten lettek volna valszeg megússza. szóval nem játék, és sajnos van akiből kihozza az elmebetegséget.
2013. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!