Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek, ha a cigit saját...

Szerintetek, ha a cigit saját magam tölteném, az nekem jobban megérné? F/14

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
de szánalmasak vagytok istenem "-.-
2009. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem marha gáz egy fiatalnak töltött cigivel mászkálni. Látszik rajta, ahogy szívja, ahogy, össze van esve az a cigi. Számomra undorító. Én is dohányzom (narancs pallmall) napi 3-5 szál. Érdekes, de 10 éve így cigizek hogy napi 3-5 szál max. 25/F
2009. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Annyira menők vagytok kisfiúk,lányok! Ha nem cigiznétek tök 'gááz' lenne....................

szánalom

2009. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

érdekes emberek vannak itt az egyik napi ezret költ cigire de nem áll jól anyagilag a másik 10 éve sziv 3 szál cigit...:D

igen megéri töltött cigit szivni/csinálni de akkor ha nagy dohányt veszel de én ajánlani tudnám a rúna dohányt 340ft 30g lehet hogy nem pont cigidohány hanem pipa de az a best , én hüvelyt 200 Ft-ért veszek 250db-t egy töltő az meg ezer ft körül van már, én egy nekiülésre ami olyan 1-1,5 óra egy 30g-s dohányt csinálok meg abból olyan 30-35 szál cigi kijön és nagyon kemények , ezt úgy értsd hogy nem olyan erős de mégis sokáig ég igaz picit rövidebb mint a bolti de szerintem sokkal jobb, legfőképpen anyagilag, én 17 éves vagyok hétvégente dolgozok de nekem nincs napi ezrem arany marbicskára:D

és a társaságomba is akinek van esze az tölti magának már csak okosan kell mert ha gyenge és levegős hát akkor csak a fejfájás..

2009. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

utolsónak!

teljesen igazad van!

miaz h szégyen fiatalakoknak töltött cigivel mászkálni? Én is fiatal vagyok, de az egész társaság ilyet szív! néha megengedem magamnak hogyha nincs időm tölteni, hogy egy doboz viceroy, de utána elgondolkodom, hogy úristen, ebből tudtam volna venni, egy dohányt, és lám, 3 doboz cigi. azért nemmindegy...Meg gondolom, ha az utcán vki odamegy, kér tőled egy cigit, akkor inkább a töltöttet adod oda neki, nem a MARBIDAT. dolgozok én is, párom is, mégse napi 500-at költünk 20 szálra. 20/L

2010. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!