Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megérné fogszabályzót hordanom?

Megérné fogszabályzót hordanom?

Figyelt kérdés
Az alsó fogsorom jól áll, de felül a 2 metszőfogam egy kicsit előreáll és van köztük egy kis rés. Az egyik orvos azt mondta hogy kell fogszabályzó, a másik azt hogy ez még jó. Gondolkozok rajta hogy csináltassak-e fogszabályzót, de nem tudom hogy használna-e mert már 19 éves vagyok, nemsoká 20, és úgy tudom hogy van akinek ilyenkor már nem használ.
2011. júl. 3. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Megérné.

Ki kell bírnod azt az időt és évtizedeken keresztül bátran mosolyoghatsz!

2011. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én most leszek 19, és 2éve tették fel a fölső fogszabimat, 1 éve az alsót, amit 2 nap múlva vesznek le. nem csak a kortól függ, hogy mennyit használ, hanem attól is, hogy kinek milyen a csontszerkezete.. ha keményebb, akkor nehezen mozognak a fogak, ha nem annyira, akkor napok alatt látványos a változás.. persze akkor is 1-2 évig fent kell lennie a fogszabinak, hogy a helyzet rögzüljön.. sztem megéri! :)
2011. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És kb. mennyibe kerül egy fogszabályzó?
2011. júl. 4. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!