Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nekem ebből mi bajom lesz? Es...

Nekem ebből mi bajom lesz? Es mennyi idő múlva? Többi lent!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,anyukám kb 10 éve minden nap 1doboz cigit szív el.. bent a lakásban,én meg szívom be a füstöt.. azt mondták,hogy ez károsabb nekem. mikor elmondtam anyukámnak,azt válaszolta,hogy foglalkozzak magammal.. mit tehetnék vele?:(

2013. dec. 1. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt tudod tenni, hogy ahogy kijárod a sulit és lesz saját kereseted, elköltözöl otthonról.

És egyébként igaz, hogy a passzív dohányzás károsabb, mintha te magad gyújtanál rá.

És oké, ha anyukád cigizik, közöd nincs hozzá, de ahhoz nagyon is, hogy zárt helyen szívja. Ugyanis az a te egészséged is. Nyilván ennyi felelősségérzete van irányodban.

Ha mondtad és nem fogja fel így sem, akkor tényleg, az lesz majd a megoldás, ha elköltözöl egyszer, mikor lesz rá lehetőséged.

2013. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy paraszt lehet ha az orrod alá füstöl! Mondjad neki hogy húzza ki a belét az erkélyre!
2013. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szólsz az egyik tanárodnak a suliban, hogy ő szóljon a gyámhatóságnak. Ugyanis amit anyukád művel, az kiskorú veszélyeztetése.
2013. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!