Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik az a dohánycég ami...

Melyik az a dohánycég ami 20%-al csökkentette a cigarettajuk árát? És igy mennyik lettek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 03:54
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Nem lenne jobb inkább leszokni arról a szarról?


Gondolom azért a kérdés, mert nincs sok pénzed. Én csak egy jobbat tudok. Hogy szokj le. Most komolyan. Minek szívod?


Ezt nézd meg amúgy légyszíves!


http://www.youtube.com/watch?v=3WO1UDVNMFM

2013. dec. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a hapsi meg szteroidokat szed. Semmivel nem jobb.
2013. dec. 14. 06:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Üres kartonokat éget el.Nagyon vagány.
2013. dec. 14. 06:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyik se inkább a szokásos áremelést tolták ki a forgalom visszaesés miatt.
2013. dec. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak egy pár doboz volt olcsóbb egy kis ideig, 1 hete megint emeltek a cigi árakon.
2013. dec. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves első. Nem unod még hogy mindenhova Bunny-nak ezt a kivételesen szutyokra sikeredett videóját linkeled? Nekem semmi bajom sincs vele alapjáraton, rendszeres olvasója vagyok, de nehogy már egy exkokszos magyarázzon nekem. Plusz egyszer már kifejtettem: ugyanazt csinálja mint a dohánygyárak, viszi az árakat felfele mert a hülye kondis úgyis megveszi, a különbség csak hogy ő elhiteti veled hogy ez az egészség csúcsa. De te csak bólogassál, droid!


Kérdésre válaszolva, semmi ilyet nem tapasztaltam. A piros Marlboro két hete 1010 volt, a kék hosszú Szofit egy hete 880-ért vettem, a piros Lucky most hétvégén 980. Nem vettem volna észre hogy ezeken kívül bármi más is olcsóbb lett volna, sőt ellenkezőleg. Még mindig a töltés a legolcsóbb.

2013. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Habár ismerősöm piros Marbi zárjegyén egy hete 950 Ft virított, de most hétvégén már hiába voltam 3 (vagy 4) trafikba, sehol sem volt volt annyiért. Szóval lehet végül is volt valami árzuhanós akció, de én sem hiszem hogy huzamosabb ideig tart(ott volna).
2013. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen a Bamba Bundy videót már többször belinkelték, Üres dobozt éget, meg végig káromkodik. Húdenagyfej.
2013. dec. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!