Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzók hány százaléka...

A dohányzók hány százaléka van vele tisztában, hogy kemény drogfüggő?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
42
2013. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
51%

Szerinted nem leszarják????

Ha az nem zavarja őket, h halált meg egyebeket okoz akkor majd ettől fognak hasra esni?

2013. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 100%

De ez bármely más drog fogyasztóiról is ugyanúgy elmondható, mégis csinálják.

2013. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha a cigi is drog lenne akkor lennének NEmzeti Cannabistrafikok meg Nemzeti Herointrafikok is.
2013. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Utolsó. A kokainautomatákat kihagytad.!! :D

De viccen kívül. Mivel én is dohányzom, tapasztalatból mondom h nem is gondolunk ilyesmire.

2013. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cli_hlt ***** válasza:
100%

Én azt szoktam mondani, hogy a függőség egy döntés.


Tudni lehet, hogy a dohányzás nagyon káros. Érezni lehet a függőséget. De néha jól esik.


A finom dohányt én is szeretem, főleg vizipipában, de vigyázok, hogy ne dohányozzak napi (újabban heti) rendszerességgel, mert baromira káros.


Így, hogy egy átlagos dohányosnál 100-1000x kevesebbet szívok, szerintem egész jó kompromisszumot kötöttem.


Van aki egyáltalán nem dohányzik, mert úgy dönt.


Van aki napi 2 dobozzal, mert úgy.


Ez a függőség dolog meg eléggé gumifogalom. Szinte mindenre rá lehet kattanni a herointól kezdve a szerencsejátékon át a maszturbálásig.


A függőség maga nem probléma, hiszen pl. minednki "ételfüggő", meg "vízfüggő", de jó eséllyel "benzinfüggő", "pénzfüggő" is.


Ok, ezek "nem olyan" függőségek (miért nem?), de nagyon-nagyon sokan kávéfüggők (én is), és ez cseppet sem zavarja az emberek nagy részét (pedig FIZIKAI függőségről van szó, ha kíváncsi vagy mesélek róla).


Az a helyzet, hogy a kávé FINOM :) és nem káros aránytalanul úgy, mint a cigaretta, vagy a szemetes injektált heroin.


A lényeg, hogy az ártalmakat és a pozitív hatásokat mérlegelni kell, és el kell dönteni egy adott szernél, hogy belefér, vagy nem.


Nálam a kávé belefér. A kannabisz is. A dohány sokkal kevésbé. Az alkohol sem nagyon.

2013. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A drog tudatmodosito szer, a cigi meg élvezeti cikk, mint a csoki. Ha néha-néha gyujtassz rá,nem lesz semmi bajod
2013. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!