Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ennyire függő egy dohányos?...

Ennyire függő egy dohányos? Hogy bármire képes, a kényelmét is háttérbe helyezni a cigi miatt?

Figyelt kérdés

Kihívtam az osztálytársaimat hogy menjünk ki a levegőre, mert bennt punnyadtunk már a meledben, fülledt teremben órák óta. Mit válaszoltak? "De nincs cigim!" mire én: "nem, nem cigizni, a levegőre, felébredni! " válasz: "áááh, hideg van!" :O

Szóval ha lett volna cigijük kimentek volna a hidegbe is?

Ennyire durva a dohányos? Hogy képes a kényelmét hátra hagyni?

Meg miután cigiznek, rohannak fel, hogy megfagynak, szóval inkább a hideg ellenére is cigiznek?



2013. dec. 26. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos van akinek fontosabb hogy rágyújtson mint más, erre csak azt lehet mondani hogy no comment...

Boldog Karácsonyt!

2013. dec. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Tudom hogy ártatlan elírás de én az első soron kacagok már 5 perce :DD
2013. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kemény függőséget alakít ki a cigaretta,és nagyon ki tudja forditani az embert a valódi jelleméből.
2013. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A nikotin állítólag erősebb függőséget alakít ki mint a kokain vagy a heroin. Szóval ha azt nézzük, hogy egy kokós még az anyját is eladná, hogy hozzájusson az új adaghoz, akkor egy kis fagyoskodás nem is olyan nagy áldozat.
2013. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!