Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan ember, aki napi...

Van itt olyan ember, aki napi 3/4-1 doboz cigit elszív, (vagy többet) és dolgozik is?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ha napi 8-12 órában dolgozik egy ember, és sokat cigizik (napi 3/4 - 1 doboz vagy több) akkor hogy oldjátok meg azt hogy cigizzetek?


Mármint ha a melóhely olyan... mert általában ilyenek, hogy nem nagyon nézik jó szemmel ha az ember 2 óránként kimegy rágyújtani. Mert az ebédszünet az OK, de amúgy meg...


Nem tudom, régóta gondolkozok ezen. Vagy nálatok megengedik a melóhelyen a cigizést? (pl. ha a főnök is nagy dohányos akkor gondolom engedékenyebb)


Nem kérek a "fúj-cigi" meg "egészségtelen" kommentekből... csak kíváncsi vagyok. :) Vagy valahogy ki tudjátok bírni pl. aznap fél dobozzal (meló előtt, ebédszünetben, majd meló után sok cigi) és pl mikor szabitok van akkor meg többet cigiztek? Vagy hogy csináljátok?


2013. dec. 26. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Anyámról tudok mesélni,ő nagy függő.Ő kibírja a napi 8 órát cigi nélkül,mert a meló elfeledteti vele a cigit.Azt,hogy miért,azt soha nem mondta.Amúgy napi 1 doboz elmegy neki,az biztos.(Itthon)

Amikor én 2 hetet cigiztem összesen,akkor már a 2.hét végére úgy megutáltam a cigit,hogy csak na.Ez úgy ment,hogy az első héten megkívántam,megvettem,és ment a 2.hét végéig.Na,ott megutáltam,4 szál maradt..odaadtam barátnőmnek,mert nem bírtam.

Valamiért először kívánós voltam,utána meg ideges voltam,mikor beleszívtam.. még egyszer azt az élményt át nem akarom élni..:SS


Utóbbit nem rosszindulatú megjegyzésnek szántam,hiszen a te életedről te döntesz,és minden döntésedet tisztelem,bármilyen is legyen.:)

2013. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mármint ha a melóhely olyan... mert általában ilyenek, hogy nem nagyon nézik jó szemmel ha az ember 2 óránként kimegy"


Óránként 5 perc vagy 2 óránként 10 perc szünet jár a munkavállalónak a munka törvénykönyve szerint + 30 perc fizetett ebédidő.

2013. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt akartam mondani. Látszik hogy nem dolgozol, vagy nem hivatalos helyen dolgozol. Mert hivatalosan is jár a nyolc óra közben több szünet is. Egy kajaszünet, és két rövid szünet. Tehát ha műszak előtt hatkor, aztán első szünet nyolckor, tízkor kajaszünet, délben, majd műszak végén kettőkor, az már öt szál cigaretta.
2013. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!