Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ha az ember be...

Szerintetek ha az ember be vesz egy doboz Xanaxot (100 db-os) egyszerre, akkor kínok közt jut át a másvilágra, vagy egyszerűen csak bealszik az örökálomba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember szervezete a végsőkig próbál küzdeni, ellenállni. Ezáltal az ilyen gyógyszer túladagolásos emberberek is többnyire a saját hányásukba fulladnak bele, ha meg szerencsés, elkerül gyomormosásra és megmenekül.
2011. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..


itt a válaszok közt van 1-2,ami neked is hasznos lehet.


A betegtájékoztató mit ír a túladagolásról?Vigyázz ezzel a gyógyszerrel,nem megfelelő alkalmazás mellett elég súlyos mellékhatásokkal járhat!

Eleinte szerintem álmosságot fog okozni,ha nem olyan nagy a túladagolás mértéke.De ha ekkora mennyiséget veszel be,akkor szerintem olyasmi lesz,amit az előző válaszoló írt.Tuti,hogy nagy fájdalmakkal és hányással jár egy esetleges túladagolás,szóval óvatosan szedd!

2011. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy kellemetlen mérgezés lenne. De ha Xanax mellett ilyen gondolataid vannak, akkor menj vissza az orvosodhoz azonnal.

Amúgy valszeg tényleg a hányásodban fulldokolnál, meg a sav szétmarná a gyomrod, vagy valami hasonlóan kellemes.

2011. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első körben álmosság, majd kóma garantált. Utána ahogy a többiek írták - vagy mázli és gyomormosás, vagy nem éled túl.

És tényleg - ahogy írták már: ilyen gondolatok mellett tényleg menj vissza az orvosodhoz. Vagy ha nincs (...), akkor sürgősen keress egyet. Ez nagyon nem játék...

Azt mondják, hogy benzoknál a túladagolás veszélye nagyon kicsi, de ez rohadtul nem így van. Aki nincs hozzászokva nagyobb adaghoz és a szervezete is gyengébb, szerintem 10-20mg-tól is simán kómába esik, (még görcsös rohamot is kaphat, de ebben nem vagyok biztos) és nem biztos hogy valaha is fel fog ébredni, hanem úgy fogja végig vegetálni az egész életét.

Meg igen, a hányásba fulladás is sanszos.


/Üdv: egy éppen benzoról leszokni készülő lány/

2011. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem biztos hogy meg tudsz halni,de megvakulhatsz
2011. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor melyik az, ami biztos, és fájdalommentes?
2011. márc. 16. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát eddig nem sok ember tért vissza a halálból, hogy erről tájékoztasson. Szerintem nincs fájdalommentes halál (talán a végelgyengülést leszámítva), arra viszont voltak jelek (akasztásoknál), hogy a halál beállta előtt az ember mégiscsak az életet választotta volna. Ezt el tudom képzelni az öngyilkosokról, hogy a halál kapujában hirtelen átfut rajta, hogy ezt talán mégsem kellett volna.
2011. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!