Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A franciáknál divat cigizni?...

A franciáknál divat cigizni? Vagy miért szívja annyi francia a cigit?

Figyelt kérdés

Legalábbis a filmekben. Mindig párizsban rohangálnak cigivel a kezükben a csajok, vagy ha a főszereplő francia, az is mindig szívja.

Ez csak filmes hülyeség, vagy ott tényleg divat cigizni?



2013. dec. 28. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%

@lencsefőzelék – Ez mekkora baromság már, ne haragudj. Pont ahogyan valaki írta, a dohányzás sokszor az adott karakterhez tartozik, ezért lesz a film része.

Ki a f#sz hibája az, hogy valaki annyira kretén, hogy egy film megnézése miatt kezd el cigizni ?

Ennyi erővel ne mutassanak alkoholos jelenetet sem filmekben, mert a nézők alkoholistává válnak, meg ne mutassanak olyan jeleneteket sem, amelyben a szereplők épp édességet esznek, mert a nézők elfognak hízni.

Mekkora barom felfogás ez. A filmkészítőknek nem az a dolguk, hogy az embert védjék és óvják a valóságtól. Az embernek magának kell azt megtennie. Nehogy már szűrni kezdjenek a filmekből minden olyan jelenetet, amely valamilyen szempontból potenciálisan veszélyes az emberi tudatra nézve. Ha ez így menne, akkor a filmek 90%-át nem nézné senki, annyira rohadtul unalmasak lennének.

2014. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
hát szerintem nagyon sok francia dohányzik manapság is. azt nem mondanám, hogy divat, de nagyon korán kezdik és nagyon sokan dohányoznak
2014. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

11-es:


"Ha ez így menne, akkor a filmek 90%-át nem nézné senki, annyira rohadtul unalmasak lennének."


Akkor unalmasak lennének. És? Elég szánalmas, hogy te többre értékelsz egy sz@ros virtuális élvezetet, mint az emberek egészségét... És igenis rá lehet szokni és rá is szoknak a cigire ((főleg a fiatalok)) a film miatt... Szerinted megéri??? Inkább legyenek unalmas és senki ne nézzen filmet, minthogy az egészségét kockáztassa miattuk... De gondolom téged csak a sz.ros élvezet érdekel meg az életed és a többieket lesz.rod.

2014. jan. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
És most azzal nyomatékosítod a mondanivalód, hogy jelzőket aggatsz a másikra?:D
2014. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
22%

#15 - Te mit foglalkozol az én mondanivalómmal ?

Neked szólt ? Nem.

Lapozhatsz tovább.

2014. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem tudtam hogy zárt vita van, elnézést. :)
2014. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a nyomorék szerencsétlen állat, hogy ilyeneket írsz kisfiam. Szóval szerinted inkább függjenek rá a cigire egy film miatt, csak neked legyen élvezhető és nézhető a film, a másik nem számít. Egyes leülhet.
2014. jan. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

#17 - Nem csodálkozom, hogy ennyit voltál képes felfogni az egészből, te lárva.


Menjél kapálni , oda való vagy , isten barma ;).

2014. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Most mi van itt, két 12 éves leírja hogy mit tanult Dopeman zenéiből, vagy mi? :D tudom, ne szóljak bele. Egyébként Black Mafia válaszával egyetértek, nem a filmeknek kell nevelni a gyereket, akinek a gyereke nem tud saját személyiséget alakítani, az ne vegyen otthonra tv-t. Gyorshajtás, megcsalások, verekedések, lövöldözés, annyi minden van a filmekben, ha az ember onnan tájékozódik, és azt másolja, amit ott lát, akkor annak nem szabad filmet nézni :D Nagyon nem vagyok dohányzás párti, de egy filmben (vagy egy színdarabban) egy kellék, kifejez valamit. Ha szivarozni látunk valakit egy öltönyben, gazdagnak gondoljuk, ha gyorsan járkál ide-oda és közben cigit szív, akkor ideges, ha hosszú fekete színű cigit szív egy nő akkor gazdag, ha rövidet és sodortat, akkor szegény, de annyi mindennek lehet a jelképe, sok tulajdonság kiderül 1-1 karakterről a dohányzása közben.
2014. jan. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19 – Erről van szó.

Valaki mégiscsak felfogja a lényeget.

Én sem a dohányzás mellett szóltam, pusztán egy olyan témáról volt szó, amelybe nem kellene belevinni az antidohányzási propagandát.

Az emberek nem a tiltástól lesznek okosabbak, hanem attól, hogy megtanulják a különbséget jó és rossz között. Akinek ez nem sikerül, az úgyis ostoba marad, akár a világ összes cigije nélkül.


Részemről lezárom ezt az értelmetlen és iq-szegényekkel folytatott vitát.

Ez van akkor, ha minden idióta kezébe internet kerül.


A stílusom miatt nem kérek elnézést.

Üdv.

2014. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!