Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van minőségi különbség a...

Van minőségi különbség a dobozos cigi és a töltött között?

Figyelt kérdés

Az általam szívott cigiből(Bond) vettem most ugyanolyan zacskós dohányt és Bond cigihüvelyt. Elvileg ugyanazt az érzést kéne kapnom, mint a dobozos ciginél, de nem. Semmi íze, eszméletlen gyenge ,kb. mintha hegyi levegőt szippantgatnék horpadó homlokkal. És mindegy mennyire tömöm meg.Nem értem.

Van valakinek hasonló tapasztalata?



2014. jan. 2. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Minél szárazabb a dohány ,annál erősebb lesz a cigi normális töltésnél.

Szerintem csak túl sokat teszel bele, ezért gyenge. Próbáld meg gyengébben, ha úgy sem jobb akkor szárítsd a dohányt.

2014. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lazább töltéssel tényleg jobb, de messze nem az igazi, tuti vizes a dohány. Köszi
2014. jan. 2. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szárítsd ki!
2014. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos a dohány kiszáradt és ezek után készíthető belőle könnyen szívható, aromátlan ,jellegtelen, kissé rossz utóízű, az eredetire pusztán kívülről hasonló cigaretta. Ráadásként még sokkal gyengébb is. Én dobozosban még ilyen ócskával nem találkoztam.
2014. jan. 4. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a tapasztalatom, hogy a Bond hüvelyből a piros színű a legjobb választás. A fehér az tényleg gyenge, ezt a problémát úgy oldottam meg, hogy letéptem a szűrő végét, és úgy erősebb lett a cigi.
2014. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!