Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha letüdőzöm a cigarettát...

Ha letüdőzöm a cigarettát köhögök, és fáj is. Hány szál után szokom meg? Normális válaszok érdekelnek csak!?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 14:44
1 2
 11/17 generalgoods020 válasza:

Na te meg egy röhelyes majom vagy kedves utolsó kommentelő.


Én aztmondom szokjál rá ha akarsz ha meg nem akarsz akkor ne:)


Én K*vára szeretek cigizni:D és mindenki aki rosszindulattal ír vissza azzal ne is foglalkozz. ezt az ember maga dönti el.


De én is azt mondom, hogy ha nem esik jól, akkor ne szívd.

2014. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Uhhh... azt hittem, hogy a mai fiatalok körében már inkább az a "menő" ha valaki nem cigizik.

Tévedni emberi dolog :)

Mondjuk érdekes, mert a melóhelyen a melósnak jogai vannak a cigivel összefüggésben: helyet kell biztosítani, és főleg IDŐT neki. Kifordított egy világban élünk.

2014. jan. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Casa1229 válasza:

Egyéni jog és döntés, hogy dohányzol-e vagy sem!

Személyes véleményem az, hogy tizenévesként rászokni a cigire "dicsőség"! Persze ez nem igaz, csak saját magamból, a fiatalkori gondolkodásomból indultam ki.

Én azt javaslom, hogy úgy próbálj meg "rászokni", hogy nem adod meg azt a lehetőséget magadnak, hogy ne tehesd le amikor már nincs rá szükséged!

Saját tapasztalatom, hogy egy idő után -egyéntől függően- meg fogod szokni a cigarettát de soha nem fogod megszokni ha nem elégítheted ki a vágyad, hogy rágyujts.

Az idő változó, 2-3doboz elszívásától egészen az egy-két éves dohányzásig terjed. Ha feltétlen rá akarsz szokni akkor azt ajánlom neked, hogy fejfájásig szívd a cigit nem törődve a fájdalommal, úgy a szervezeted pár hét alatt megszokja a túlzott adag miatt. Aztán persze enyhíts rajta és pár hónap és az életed része lesz.

Sajnálom, hogy ilyen kérdésre válaszolok de úgy vélem, hogy jobb ha választ kapsz a kérdésedre, mint ha tesztelgeted magad!

Én a helyedben felejteném a cigit pár hét alatt elfog tűnni még az emléke is!

Természetesen hobbi dohányosként is lehet élni. Bulikban, egyes helyzetekben egy-egy szál nem jelent függőséget.

onnan tudod meg, hogy a tüdőd és a szervezeted megszokta a cigit, hogy egyre többet szívsz és hiányzik ha nincs nálad egy cigi.

2014. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
tényleg miért akarsz rászokni?? köhögsz...szar..és azértis erölteted -a cigarettát??? te bolond vagy? vagy 15 éves?
2014. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 _Jessy_ ***** válasza:

Nagy hülye vagy, hogy rá akarsz szokni. Faterom is ezt mondta, de későn jöttem rá, hogy igaza van. Neked még nem késő...

-egy dohányos-

2014. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Egyszerre gyújts rá 10 szál cigire. Utána bírni fogod.
2014. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

gondolj bele nemtudom mennyibe fáj egy doboz cigi, de rontod vele az egészséged sőt arról ne is beszélve hogy ha elmegy mellettem egy bagós annak szétverném a fejét, hogy még a ku**a füstjét szivjam én is.

a multi cigigyáros meg nevetve megél, még te jó pár év mulva haldokolni fogsz tüdőrákba.

Többi államplgár pedig fizesse majd az ellátásodat a tüdőosztályon mert szegényke tüdőrákos.

Olyan törvényt hoznák be legszivesebben, hogy aki cigi ill. alkoholfüggő azt ne illese betegellástás vagy ha kell neki akkor téritse meg 100% -ban ha van cigire/piára akkor van a saját gyógyittatására is pénze.

2014. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!