Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen káros hatásai vannak a...

Tyson1966 kérdése:

Milyen káros hatásai vannak a ciginek, halottam hogy aki cigizik egy idő után inpotens lesz meg nem fog fel állni igaz?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
hát én nem egy dohányost ismerek akinek van több gyereke is, tehát ez szerintem nem igaz, de sok egyéb káros hatása van amit gondolom te is tudsz hogy mik.
2014. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Tüdőrák, anyagi csőd, nemdohányzók undorodnak a cigiszagodtól, stb...
2014. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Tüdő szív és érrendszeri megbetegedések...
2014. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2-3. válaszoló jól összefoglalta. :D
2014. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tüdőrák, hólyagrák, szájüregi daganatok (de szinte bármilyen daganatnál rizikó tényező), impotencia, megtermékenyítő képesség csökkenése, érelmeszesedés, infarktus, stroke, lábszárfekély, krónikus bronchitis, légzési elégtelenség, ráncos bőr.

Persze ezek hosszú évek alatt alakulnak ki. De ha most mondjuk 20 éves vagy, és már ilyen fiatalon dohányzol, akkor 50-60 éves korodra ezek közül egy-kettőre biztosan számíthatsz. A bronchitis kialakulása 100%, és nem kell hozzá túl sok idő.

Persze tudom YOLO, med dolce vita, hát szívjad csak.

2014. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nem biztatni akarlak. De Apám 18 éves kora óta dohányzott, és én is , meg az öcsém is megszülettünk. Ez nagyon egyénfüggő. De azért vigyázz magadra! Káros az biztos, de nem annyira, mint amilyen cirkuszt csinálnak ma belőle. Ez valami nevetséges, hogy 18 éven aluliak nem mehetnek be a NEMZETI DOHÁNYBOLTBA!!! És otthon a kicsi 6-8 éves gyerekek láthatják, ahogy apuka, meg anyuka dohányzik??? Ez annyira értelmetlen .... Nem tudom aki ezt kitalálta, gondolkozott-e vagy alapból ennyire hülye.....
2014. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igaz de nem 2 év után hanem 40-50 és nem mindenki
2014. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"40-50 és nem mindenki"


Az a 40-50 az 20-30 és DE MINDENKI. A légzésfunkció MINDEN dohányosnál jelentősen romlik, krónikus bronchitis MINDEN dohányosnál kialakul. Érelmeszesedés MINDEN dohányosnál kialakul. Aztán a sok okos megmagyarázza, hogy nem nem a dohányzás ölte meg hanem az infarktus. JA aminek a legfőbb rizikótényezője a dohányzás. A dohányzás nem olyan hogy vagy beteg leszel, vagy nem. A kérdés az, hogy 5-10-15-20 évvel élsz e rövidebb ideig miatta.

2014. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!