Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan cigihüvely, amiben...

Van olyan cigihüvely, amiben extrahosszú szűrő van?

Figyelt kérdés

Legalább olyan hosszú, mint a gyári cigikben? Lemértem, és a Bond szűrője több, mint 3 centis, a Szofi hüvelyben alig 2 centi, de lehet hogy csak másfél. Egyrészt büdös a kezem tőle, mert ott fogom meg, ahol még van dohány, másrészt meg gyengébb is a szűrője, hiába aktív szenes. Szóval olyan cigihüvelyt keresek, aminek minimum olyan hosszú a szűrő része, mint egy gyáriban, de az se baj ha még hosszabb. Tud valaki ilyet?

Néztem a Laramie-t, az slim, de legalább valamennyivel hosszabb a szűrője.



2014. jan. 19. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A hüvelyek közül a szénszűrőseket vegyed. Az jobban szűr, mint a nem szénszűrősök.
2014. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lázárvagyok válasza:
A Zen cigihüvely, ami hosszabb. Én is most próbálom beszerezni, így még nem tudom, milyen.
2014. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A szénszűrős hüvelynél többet ér, ha hosszabb a filter, pl 20-25mm. Az olcsó hüvelyeknél a filteren spórolnak, a szénszűrős nekem nem jött be.

Én Zent használok, annak 25mm hosszú a filtere, nem szénszűrős, de jobb lesz a cigi mint akármelyik szénszűrős hüvelyknél.

2014. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gatinho válasza:
Benson&Hedges extra long filter.
2015. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!