Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy új doboz ciginél miért...

Egy új doboz ciginél miért fordítanak meg egy szálat?

Figyelt kérdés
Anyámnál meg öcsémnél is látom hogy kibontja és egy szálat megfordít. Egyszer kérdeztem tőle azt mondta hogy szerencseszál :D de ez szerintem fura :D

2014. jan. 20. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először gyújtottam meg fordítva az utolsó szál cigit emiatt, akkor hagytam abba ezt a baromságot.
2014. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szokás, nincs különösebb értelme.
2014. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senkinél nem láttam még, ez valószínű csak egy ilyen szokás... Semmi jelentősége nincs. Ők is megmondták, hogy csak szerencseszál. Babona, semmi több.
2014. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam erről.
2014. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam csinálni, ez valami babonás cucli lehet.
2014. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csináltam, amíg dohányoztam. Igen szerencseszál. Semmi jelentősége, csak szokás.

És a sógorom rendszeresen rányúlt, amikor kért egy cigit, én meg jót nevettem, hogy fordítva gyújtja meg.

2014. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert az a 'szerencseszal' amit utoljara kell elszivnod!:) azota nem csinalom, amiota egyszer az UTOLSO SZAL CIGIMET forditva gyujtottam meg! tehat nem mondanam valami nagy 'szerencseszalnak' :D
2015. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!