Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jót tett nekem a cigi?

Titán1234 kérdése:

Jót tett nekem a cigi?

Figyelt kérdés
hétvégente dohányzom csak kb. 5-6 szál hétköznap soha, néha ugyan meg kívánom de csak mondjuk úgy unalomból vagy ha előttem szívják de akkor is lazán kibírom hogy ne kérjek vagy ha meg kínálnak ne szívjak. mi előtt még egyáltalán nem dohányoztam az előtt tesi órán pár kör után fájt a tüdőm és nem bírtam tovább úgy éreztem "fölöslegesen veszem a levegőt" pár hétvége dohányzás után sokkal jobban teljesítettem könnyebb volt futni és jobban tudtam a levegőt venni.

2014. jan. 29. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a cigi biztosan nem tehetett jót, valami más oka van. Viszont a hétvégi dohányzás is ártalmas, sőt.
2014. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem sokan modják hogy erősíti a tödőt
2014. jan. 29. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Aha, és azért nem dohányoznak az operaénekesek, mert nekik nem kell tüdő.....
2014. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
opera énekes énekel cigi még a hangot is el "mélyíti" torzítja
2014. jan. 29. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jót tett.
2014. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis erősíti a tüdőt, ez totális baromság.
2014. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kizárt, hogy jót tett


a végén még oda jutunk, hogy egészséges a cigi ? :D

2014. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy jót tesz. A cigi egészséges. D
2014. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A cigi/dohányzás semmilyen úton/módon nem tesz "jót"! Jót a minimális mértékben fogyasztott sör/bor tesz, a kiegyensúlyozott szexuális élet, a rendszeres mozgás, a pénz, ha tudod értékelni, szeretteinknek örömöt szerezni vagy a sok nevetés!
2014. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legjobb módszer ha beülsz egy szekrénybe,és ott elszivsz egy doboz barna szofit,(mindet tüdöre),és a szekrényajtó zárva legyen! Na barátom,akkor egy levegővel simán lefutod a 400métert,és átbukod a balatont is ! :D
2014. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!