Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg van színes cigi...

Titán1234 kérdése:

Tényleg van színes cigi amitől színes füstöt fúj ki az ember?

Figyelt kérdés
mert ez a kép szerintem ps
2014. febr. 7. 16:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2014. febr. 7. 16:56
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Azt hiszem igen, bár a nyakamat nem adnám rá. Elvileg valami kínai cigi...persze Magyarországon nem kapható.
2014. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
á ez nem PS :D szívárvábnyszínű a füst.. valószínű
2014. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egyik haverom szívott ilyet Németországban szóval elvileg nem kamu.
2014. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom gyerekek... Az tény, hogy vannak olyan anyagok, amik ha reakcióba lépnek, akkor egy bizonyos színnel égnek, és a füstjük sem fehér, de ezek olyan borzasztóan egészségtelenek a szervezetre, hogy kizárt dolognak tartom, hogy ezt bármilyen anyaggal nem közvetlen elhalálozással meg lehet oldani. Persze, biztosan van rá esély, de kémiai ismereteim idáig terjednek. :) Ha meg létezik is, biztos, hogy kib*szott drága!

A kép, amit kitettél, és még sok másik Photoshopmunka, és mégcsak nem is jó :)

2014. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs színes füstű cigi. Amit linkeltél kép pedig egy eléggé gagyin megcsinált munka, amiről már magától lerí, hogy photoshop. Amúgyis, mégis hogyan lehetséges a füstöt szívárvány színeinek megfelelően kifújni? Szerintem egy kicsit meg kéne, hogy keveredjen a tüdődben...szóval itt is megbukott. Itt olvasgass....hozzáfűzöm, hogy a színes füst méginkább veszélyes lehet mint egy egyszerű cigi, de akár egyből rákkeltő hatású is egyes színek esetén. [link]
2014. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm ment a zöld
2014. febr. 9. 09:41
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Van!!!! Kinaban es oroszorszagban is! Kimentem kinaba dolgozni/nyaralni 1 honapra....talaltam ilyen cigit es igen latszik hogy szines a fust de! halivanyan! ejszaka viszont telefonra letoltheto elemlampaval megvilagitod nagyon szep lulas szine van! ;) orosz ciginek pedig halvany babarozsaszin vagycitromsarga a fustje! Egyebkent iszonyat rossz cigik de nagyon poenosak :D
2014. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és átszámítva mennyibe került? kb. ?
2014. febr. 9. 16:44
 10/12 anonim válasza:
53%
Van. De van olyan is amit e-cigibe kell beletolteni liquid, es az szines. :)
2016. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!